DEPOLAMANIN
GELECEĞİNİ YÖNLENDİRİYORUZ

Dijital içerik dünyası her gün katlanarak büyüyor. SanDisk, mobil cihazlardan, veri merkezlerine kadar birçok alanda verilerin en zorlu ortamlarda bile hazır ve güvenilir bir şekilde sunulmasından kaynaklanan rahatlığı sizlere sunmaktadır.

Bu da insanların her an, her yerde dijital depolama yapmalarını sağlayarak hayatlarını zenginleştirme misyonumuzun bir parçası. 1988 yılından beri, dünya çapında çok sayıda şirket ve tüketici, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok alanda depolama çözümlerimize güvendiler:

VERİ MERKEZİ
ÇÖZÜMLERİ

İster veri merkezinde, ister bulut ortamında olsun, en ileri flash teknolojimiz sayesinde, çok önemli verilere hızlı ve güvenilir bir şekilde erişilebiliyor.

BİLGİ İŞLEM
ÇÖZÜMLERİ

Katı hal sürücülerimiz, masaüstü, dizüstü ve ultra ince bilgisayarlar için geleneksel sabit disk sürücülerine kadar düşük güç tüketimli, kompakt ve dayanıklı alternatifler sunuyor.

MOBİL
ÇÖZÜMLERİ

Yüksek performanslı flash depolama, akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve diğer mobil cihazlar için çok önemlidir. Tüm büyük mobil cihaz üreticilerine gömülü bellek çözümleri sunuyoruz.

TÜKETİCİ
ELEKTRONİĞİ

Fotoğraf makinelerinden USB sürücülere ve MP3 çalarlara kadar, en sevdiğiniz cihazların birçoğunda SanDisk teknolojisinin kalitesini ve performansını bulabilirsiniz.

Gönül Rahatlığı Sunuyor

Öncü teknolojimiz, lider elektronik şirketleri tarafından kullanılmakta ve dünya çapında birçok kurumsal veri merkezinde yer almaktadır, bu şekilde tüketicilerimiz önemli verilerinin parmaklarının ucunda olduğundan emin olabilir.

İşletmeler İçin: Yol Gösteriyoruz

SanDisk, 27 yılı aşkın süredir, flash belleğin kapasitesini 30.000 kat artırırken maliyetini 50.000 kat düşürmeyi başarmış çözümler sunuyor.

Evler İçin: Güvenilir Bir Marka

Her gün, milyonlarca insan en değerli belgelerini ve anılarını korumak için SanDisk ürünlerinin performansı, kalitesi ve güvenilirliğine dayanarak hareket ediyor.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

SanDisk ekibinde başrolü oynayan insanları tanıyın.

ŞİRKETİMİZ

Zengin yenilik geçmişimiz ile başarımızı destekleyen kültürümüzü keşfedin.

Haber Bültenleri

SanDisk hakkındaki en güncel bilgileri alın.

Ödüller & Övgüler

Kazandığımız ödüller hakkında bilgi edinin.

Medya Varlıkları

Ürün görüntülerini ve kurumsal görüntüleri indirin.

MÜHENDİSLİK PERFORMANSI

Silikon Vadisi'nde kurulan üç kişilik bir şirketten global bir markaya, SanDisk 27 yıldan daha uzun süredir depolama imkanlarını artırıyor.

Geleceğe Yatırım

SanDisk Ventures, depolama ile ilgili işlerde sürekli yenilikçilere yatırım yapıyor.

Yatırımcı İlişkileri

SanDisk'in, depolama teknolojisi olanaklarını nasıl artırdığı hakkında bilgi edinin. SanDisk, kişilerden tüketicilere ve OEM'lere kadar, artan veri depolama talebiyle başa çıkmak için lider çözümler geliştirmeye devam ediyor.

kurumsal sorumluluk

Topluma karşı taahhüdümüze ve çevreye karşı sorumluluklarımıza bağlıyız.

Sandisk'te Kariyer Fırsatları

Veri depolama çözümlerinin olanaklarını artırmamıza yardımcı olun.

İletişim 

SanDisk iletişim bilgilerinin tam global listesini görüntüleyin.