OLANAKLAR
SINIRSIZ

Yeni kurulmuş bir şirket olduğumuz günlerden, depolama çözümleri sektöründe global bir lider olduğumuz mevcut konumumuza gelene kadar, SanDisk çalışanlarının iş birliği ile yaratıcılığı veri depolama teknolojilerini bir üst seviyeye taşımamızda bize yardımcı olmuştur. Her gün, ortaya yeni bir fikir çıkarmak için bir fırsattır. SanDisk ekibine katılın ve olasılıkları artırmamıza yardımcı olun.

SanDisk son derece dinamik bir şirkettir.

Değişimden korkmuyoruz. Son derece esnek bir yapımız var. Burası, benim gibi kişilerin şirket içerisindeki her bölümden birçok kişiyle çalıştığı ve ayrıntılara daldığı bir şirket. İyi sonuçlar elde edebilirseniz her gün yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

- Luca Fasoli, Başkan Yardımcısı, Mühendislik

Zorlukların üstesinden gelmek için iş birliği yapmayı seviyorsanız burası sizin yeriniz.

Kariyerinizde dinamik, destekleyici bir ortamda, güçlü bir başlangıç yapın.

Açık pozisyonlarımız arasında arama yapın ve sizin için en uygun pozisyonu bulun.

Her düzeyde, rolde ve deneyimde, ilerleme potansiyeli vardır.

 

 

SanDisk'teki Liderler

SUSAN PARK

SanDisk'te inanılmaz gelişim yaşayıp öğrenen ve SanDisk'te Perakende pazarlaması alanında önemli liderlerden biri olan Susan Park'ın öyküsünü dinleyin. Bu öyküde SanDisk'teki kariyer gelişimini ve besleyici bir kültürün şu anda sahip olduğu göreve gelmesine nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor.

Tara Gordon

ile Yaşamda Bir Gün

Tara, SanDisk Kurumsal Pazarlama ekibinin parçası olarak SanDisk için etkinlik ile ticari fuar organizasyonları düzenlemek ve bunları yönetmek amacıyla dünyayı geziyor ve dünya çapında birçok insanla birlikte çalışıyor.

Bu videoda, Tara, SanDisk'teki stajyer konumunun nasıl mevcut kariyerine yol açtığını ve burada çalışmayı neden sevdiğini açıklıyor.

 

 

SanDisk'te Başarılı Olmak

“SanDisk benim için odaklanma, beceri ve adanmışlık anlamına geliyor.” -Rajiv, Bellenim Yöneticisi


Büyük Resmi Görmek

“Burada daha yüksek ve stratejik düzeyde nasıl çalışılacağını ama gerektiğinde teknik ayrıntılara nasıl dalınacağını öğrendim.” -Luca, Başkan Yardımcısı, Mühendislik

Çalışanlarımız Burada Çalışmaktan Mutlular

Bu zorlu ama eğlenceli ortamda, yenilikçi insanlardan ilham alın.