SanDisk'te Kariyer Gelişimi

Düzeyiniz, rolünüz ve deneyiminiz ne olursa olsun, ilerleme potansiyeli vardır. Kariyerinizi dikey olarak, belirli bir alanda derin uzmanlık edinerek geliştirmeyi veya farklı işlevlerde deneyim kazanarak genişletmeyi tercih edebilirsiniz. En nihayetinde, kariyeriniz size aittir ve SanDisk'te, kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için bir dizi yol sunuyoruz.

Öğrenme ve Geliştirme

Becerilerinizi, bilgilerinizi, iş sezgilerinizi ve kişisel gelişiminizi daha ileri taşımak üzere yeni yollar keşfetmeyi sürdürmenizi istiyoruz. Aşağıdakiler, size sunduğumuz resmi eğitim programları ve kaynaklardır.

Çevrimiçi ve eğitici yönetiminde beceri eğitimi

SanDisk ve endüstri özelinde eğitim

IEEE Çevrimiçi Teknik Kaynaklar

Eğitim Katkısı

Rosetta Stone Çevrimiçi Hesapları

Toastmasters

Özelleştirilmiş ekip eğitimi

Stanford Kişisel Gelişim Merkezi

 

 

Temas Kurma

Çeşitli insanlarla temas kurmak, kariyerinizi geliştirmenin bir diğer önemli yöntemidir. Koçluk ve akıl hocalığı görmenin yanında, diğer endüstri uzmanlarıyla ağlar kurmak da buna dahildir. SanDisk, iş temelli proje ekiplerinde veya SanDisk sponsorluğunda gerçekleşen komite ve programlarda temaslar kurmanız için çeşitli fırsatlar sunar.

 

  • Kadın İnovasyon Ağı: Kadın İnovasyon Ağımız, yöneticilerin önderliğinde gerçekleşen bir programdır ve bu kapsamda, kadınların iş alanında en yüksek potansiyele ulaşmasını sağlayan kapsamlı bir ağ geliştirmeye odaklanırız.

  • Oryantasyon ve Entegrasyon Programı: İlk yılınız boyunca, SanDisk'in kıdemli yöneticilerinden kim olduğumuz ve işletmemizin nelere dayandığı hakkında bilgi alma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca, CEO'muz Sanjay Mehrotra ile de yemek yiyeceksiniz.

  • Konuşmacı Dizisi: Yükseliş gösteren iş alanlarını ve sosyal konuları, kuruluşumuz bünyesinde ve dışında çalışan konu uzmanlarından öğrenin.

  • İş Hızlandırıcı: Bu kaynak, çalışanlarımız arasındaki girişimcilere fikirlerini ölçeklendirilebilir işletmelere dönüştürmeleri için yardımcı oluyor.

  • Hackathon: Dünyanın her yanından gelen ekiplerin 24 saat boyunca kod yazarak, belirlenen sorunlara veya güçlüklere yönelik yaratıcı çözümler ürettiği, düzenli bir etkinlik.

 

Deneyimin Değeri

 

Gelişiminizin büyük bölümü, günlük işinizde bizzat üstlendiğiniz görevler ve güçlüklerin yanında, ek projelerde çalışarak gerçekleşir. Biz dinamik, küresel bir şirketiz ve sürekli inovasyon halindeyiz. Bu yüzden, sizi teknolojinin ve becerilerinizin sınırlarını zorlamaya teşvik eden, çok işlevli projelerin parçası olma fırsatı bulursunuz.

“SanDisk'te gerçekten yüklenebileceğiniz kadar yükü omuzlar ve arzu ettiğiniz projelerde görev alabilirsiniz. Kariyeriniz gerçekten size aittir”. - Judy Bruner, Başkan Yardımcısı ve CFO.

Size kariyerinizi geliştirmeniz için uygun araçlar ve kaynaklar sunmak bizim için önemli. Birlikte, kariyerinizi ilerletebiliriz.