Mühendis Luca

Gerçekten fark yaratan ürünleri müşterilerimize sunabilmek, Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcımız Luca Fasoli için en önemli motivasyon kaynağı. "Bu benim en büyük motivasyon kaynağım" diyor. Gerçekten de öyle. Bazen asıl işinde kendini kaybediyor ve sürece mühendis olarak katkı yapmaya başlıyor.

 

 

 

Çok Yönlü Luca ile Tanışın

SanDisk olarak büyük resme odaklanıyoruz. Her ne kadar Luca, ürünlerimizin teknik ayrıntılarıyla ilgilense de, işlerin genel düzeni de onu heyecanlandırıyor.

"Tüm dünyadan milyarlarca insanın dokunup kullanacağı ürünlerin içine yerleştirilecek bellek çözümleri geliştiriyoruz. Bazen saatlerce çalışmamız gerekiyor, ama mesai arkadaşlarımla çalışmak ve burada ortak bir amaç için bulunduğumuzu bilmek beni çok mutlu ediyor."

 

 

 

 

"Burada her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. Üstelik her şeyi hızlıca öğrenmeniz gerekiyor. Mühendislik odaklı bir şirketiz. Burada çalışmakla, daha üst düzey ve strateji odaklı çalışmayı, ama yeri geldiğinde teknik ayrıntılara da girmeyi öğrendim."

 

 

Becerikli Luca ile Tanışın

Luca, SanDisk'te istikrarlı bir kariyer süreci yaşadı. Büyük bir OEM müşterisinin kritik projesinde sergilediği liderlik, SanDisk bünyesinde yeni bir pozisyona yükselmesini ve daha fazla sorumluluk üstlenmesini sağladı. Luca'ya göre, "Pek çok işle uğraşıyorum: yeni ürünler, yeni teknolojiler, pazarlama, ambalajlama, test ve diğer faaliyetler." SanDisk'te çalışmak böyle bir iş birliği ve sürekli büyüme anlamına geliyor.

Rakip Luca'yı Tanıyın

Luca, işle ilgili koşuşturmanın yanı sıra (sanki bu kadarı yetmezmiş gibi), SanDisk koşu kulübünde farklı bir egzersizin de keyfini çıkarmaya başladı. 2001 yılında maraton koşmaya başladı ve şimdilerde düzenli olarak iş arkadaşlarıyla öğle tatillerinde ve hafta sonlarında kilometrelerce koşuyor.


"SanDisk'te çalışmak, egzersiz yapmanın ve normal iş ilişkileri dışında da dostluk kurabileceğiniz yeni arkadaşlar edinmenin mükemmel bir yolu."