Vizyonumuz

SanDisk® Ventures geleneksel girişim fonlarının en iyi niteliklerini teknik anlayış, ölçek ve stratejik yatırımcıların deneyimiyle bir araya getirmektedir. Portföyümüzdeki şirketlere ve müşterek yatırımcılara en değerli önerileri sunmaktayız. Bellek depolama, bulut, veri merkezi, büyük veriler, Nesnelerin İnterneti, mobil, giyilebilir elektronikler, sanal ve artırılmış gerçeklik alanlarında vizyonumuzu paylaşan, teknolojik ilerlemenin en önündeki bileşenler, sistemler, yazılım girişimcileri ve yatırımcılarla işbirliği yapıyoruz.

Yatırımlar ve Çıkışlar

Biz, iş ortaklarımıza değer yaratmaları ve güçlüklerin üstesinden gelmeleri konusunda yardımcı oluyor ve onların başarılı olması için kaynak sunuyoruz. Girişimciliği ve yenilikçiliği 75 milyon dolar sermaye fonu ile desteklemeye kararlıyız. Üst düzey risk sermayedarları ve diğer stratejik yatırıcımlarla kurduğumuz yakın bağlar, SanDisk teknolojileri, kaynakları ve deneyimli yöneticilerle bir araya geldiğinde size rekabet üstünlüğü sağlayabilir.

Yatırım Dağılımları

Portföy

Mobil ve IoT

3DR

3DR insanların kendi dünyalarını kuşbakışı görmelerini sağlar. Kuzey Amerika'nın en büyük şahsi uçak şirketi olan 3DR, tüketicilerin günlük keşif ve fotoğrafçılıkta ve tarım, inşaat, altyapı, arama-kurtarma ve ekolojik çalışma için veri analizi, haritalama, kadastro ve 3D modellemeyi kullanan uygulamalarda kullanımı kolay teknolojiye erişmesinde öncü konumunda.

Daha fazla bilgi için  http://3drobotics.com/ adresini ziyaret edin.

August

August, evlerimize yeni bir seviyede denetim, güvenlik ve emniyet getiren ürünler üretir. August'un birincil ürünü, August Smart Lock (Akıllı Kilit), kullanıcıların evlerini güvenlik altına alan ve evlerine erişim vermek istedikleri kişilere sanal anahtarlar göndermelerini sağlayan akıllı bir donanım ve yazılı erişim sistemidir. Teknoloji girişimcisi Jason Johnson ve ünlü tasarımcı Yves Béhar tarafından kurulan ve genel merkezi San Francisco, California'da bulunan August, bugüne kadar $50 milyon tutarında kaynak toplamıştır. Şirket, bulut platformunu güvenilir geliştirici ortaklara açmıştır, böylelikle söz konusu ortaklar August Smart Lock'u geliştirici ve Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) ile ilgili dünyayı ilerletici yeni deneyimler edinebilmektedir.

Daha fazla bilgi için, http://www.august.com adresini ziyaret edin.

Corephotonics

Corephotonics, son teknoloji sayısal fotoğrafçılık teknolojisinden yararlanmak suretiyle kompakt fotoğraf makineleri ve dijital fotoğraf makineleri arasındaki kalite farkını kapatarak akıllı telefon fotoğrafçılığını önemli ölçüde geliştirmeyi amaçlamaktadır. Mekanik, optik ve bilişimsel bileşenleri kapsayan yenilikçi kamera tasarımları sunan Corephotonics, merkezi performans limitlerinin gelişmiş aktüatörler, çoklu diyafram optikler ve gelişmiş görüntü işleme algoritmaları kullanılarak aşılabileceğini ileri sürmektedir. Corephotonics kurucu ekibi, ticari cihazlarda sayısal fotoğrafçılığa öncülük etmektedir ve birkaç yıldır mobil telefon pazarında faal olarak faaliyet göstermektedir.

Daha fazla bilgi için, http://corephotonics.com adresini ziyaret edin.

Magisto

Magisto, profesyonel kalitede kişisel filmler oluşturmaya ve paylaşmaya yarayan bulut tabanlı bir hizmettir. Bu hizmet, kişisel video ve fotoğraflardaki en etkili anları otomatik olarak seçer ve özel stil ve müziğe sahip bir hikaye aktarmak üzere bunları tıpkı uzman bir video düzenleyici gibi bağlar. iOS ve Android platformları ve Web'de kullanılabilen Magisto, Google Play ve iOS App Mağazalarındaki en yüksek değerlendirme notuna sahip video oluşturma uygulamasıdır.

Daha fazla bilgi için, lütfen basın açıklamasını okuyun: SanDisk Ventures Lider Mobil Video Hikaye Anlatıcısı Magisto'ya Yatırım Yaptı

Kurum ve Veri Merkezi

Elastifile

Elastifile, mevcut olanı destekleyen ve veri merkezi mimarilerini ortaya çıkaran tamamen flash bir çözümle kurumsal depolamaya yeni bir tanım getiriyor. Kurumsal depolamanın dayanıklılığını ve işlevsel zenginliğiyle web ölçekli mimarinin çevikliğini ve maliyet modeli verimliliğini birleştiren Elastifile, sanallaştırılmış veri merkezlerinin ve özel bulutların sermaye ve operasyon giderlerini azaltarak tüm kurumsal uygulamalara flash performansını sunuyor. 

Nexenta Systems

Nexenta Systems, hızla büyüyen yazılım tanımlı depolama (SDS) pazarında lider konumunda bir şirkettir. Nexenta'nın sadece yazılım tabanlı platformu NexentaStor, hem özel hem genel bulut ortamları için yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli depolama çözümleri için sunmaktadır. Şirket, 800'den fazla petabayt depolama yönetimini kapsayan 5.000 müşteri dağıtımına sahiptir. Nexenta, CloudStack ve OpenStack çözümleri üzerine kurulu bulut dağıtımlarını desteklemek amacıyla aralarında Dell, Cisco ve diğerlerinin bulunduğu önemli teknoloji tedarikçileriyle ortak çalışmaktadır.

Daha fazla bilgi için, lütfen basın açıklamasını okuyun: SanDisk, Yazılım Tanımlı Depolama Çözümleri Lideri Nexenta Systems'e Yatırım Yaptı

Panzura

Panzura, şirketlerin güvenli bir platformda bulut depolamanın tüm avantajlarından yararlanmasına olanak tanırken, geleneksel NAS özelliklerini ve performansını muhafaza ediyor ve global kullanıcıya bağlanabilirlik ve merkezi depolamayı sunuyor. Panzura Global Bulut Depolama Sistemi, mevcut altyapıları değiştirmeden önde gelen bulut depolama platformlarıyla birleştiriyor. Depolama adaları kaybolur, dağınıklık azalır veya ortadan kalkar, CapEx yerini OpEx'e bırakır, kapasite ve veri koruma maliyetleri düşer, sistem yönetimi kolaylaşır ve kullanıcılar gerek duyduğunda ortak iş akışlarını paylaşırlar. Panzura: Sorunsuz Bulut Depolama. Daha fazla bilgi için www.panzura.com adresini ziyaret edin.

Daha fazla bilgi için, lütfen basın açıklamasını okuyun: SanDisk Ventures Bulut Depolama Çözümleri Sağlayıcısı Panzura'ya Yatırım Yaparak Şirketin Depolama Odağını Genişletti

Stratoscale

Stratoscale, bilgi işlem, depolama ve ağ iletişimini raf veya veri merkezinde birleştireren donanım bağımsız yazılım platformu geliştirmek suretiyle veri merkezini yeniden tanımlıyor. Stratoscale yazılımı, yüksek performanslı depolamayı etkin bulut hizmetleriyle bir araya getirirken, aynı platformdaki kapsayıcı ve sanallaştırmayı destekleyerek x86 sunucuları hiper-yakınsak altyapı çözümüne dönüştürüyor. Kendi kendini optimize eden platform tüm fiziksel ve sanal varlıklarla iş yüklerini otomatik olarak ve gerçek zamanlı sunarak, küçüklü büyüklü tüm veri verkezleri için eşsiz verimlilik ve operasyonel kolaylıkla "raf-ölçek ekonomisi" sunar.

Daha fazla bilgi için, http://www.stratoscale.com/ adresini ziyaret edin.

Tegile Systems

Tegile Systems, sanallaştırma, dosya hizmetleri ve veritabanı uygulamalarına ilişkin performans, kapasite, özellikler ve fiyatı dengeleyen yeni bir kurumsal depolama katmanları oluşumuna öncülük etmektedir. Şirket, Tegile'nin, Zebi serisi hibrid depolama dizileri sayesinde tüm sabit disk tabanlı dizilerden çok daha hızlı ve katı hal disk tabanlı dizilerden çok daha düşük maliyetli dizi ailesi sunarak geleneksel depolama yaklaşımını yeniden tanımlıyor. Ek bilgi için  www.tegile.com adresini ziyaret edin. Tegile'i Twitter'dan @tegile ile takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, lütfen basın açıklamasını okuyun: SanDisk'in Tegile Systems Yatırımı

Tegile Systems

Tegile Systems is pioneering a new generation of enterprise storage arrays that balance performance, capacity, features and price for virtualization, file services and database applications. With Tegile’s Zebi line of hybrid storage arrays, the company is redefining the traditional approach to storage by providing a family of arrays that is significantly faster than all hard disk-based arrays and significantly less expensive than all solid-state disk-based arrays. Additional information is available at www.tegile.com. Follow Tegile on Twitter @tegile.

For more information, please see the press release: SanDisk Invests in Tegile Systems

Mobil ve IoT

Altair Semiconductor

Tek modlu LTE çözümlerinin önde gelen sağlayıcılarından Altair Semiconductor Nesnelerin İnterneti vizyonunun gerçekleştirilmesinde öncü rol oynamaktadır. Yüksek maliyetli 3G silikon, malzeme listesi ve patent ücretleriyle önüne engel çıkarılmadan, salt LTE yarı iletken çözümler sunan Altair, ekosistemi alt üst ediyor ve ilk kez bağlı cihazları yalnızca Wi-Fi cihazlardan çok daha yüksek fiyata piyasaya sürüyor.

Altair ürünleri dünya genelinde önde gelen kablosuz taşıyıcılar olarak tanımlanmaktadır. 30'dan fazla cihaz üreticisi aralarında tablet, netbook, USB donanım kilidi, taşınabililr etkin nokta, sabit yönlendirici ve modem ile M2M uygulamalarının bulunduğu 80'in üzerinde son kullanıcı cihazını çalıştıran tek modlu LTE çözümü olarak Altair'in yonga setlerini seçmektedir.

Sony, Şubat 2016 tarihinde 212 milyon $ karşılığında Altair Semiconductor'ı satın aldı.

Pebbles Interfaces

Pebbles, Oculus tarafından satın alındı. Pebbles Interfaces insanların dijital dünyayla etkileşimde bulunma şeklini kökten değiştirdi. Şirketin teknolojisi akıllı telefon, PC veya akıllıTV gibi herhangi bir cihaz, platform veya nesneyle herhangi bir mesafeden kurulan arabirimi bütünleştirerek basit ve doğal insan hareketlerine tamamıyla yepyenibir anlam kazandırıyor. Peebles Interfaces fiziksel objeleri herhangi bir aralık veya açıda gecikme süresi olmaksızın dijital alana aktaran gelişmiş hareket sensörleri geliştirmektedir. Şirketin asgari donanımı, ortaklarının akıllı ürünlerine ve cihazlarına gömülmekte ve tüketici deneyimini yeniden keşfetmektedir.

Daha fazla bilgi için, lütfen basın açıklamasına bakınız: SanDisk, Pebbles Interfaces'a Yatırım Yaptı

Kurum ve Veri Merkezi

Ravello Systems

Sistemin önde gelen iç içe sanallaştırma yazılım şirketi Ravello Systems, şirketlerin tercih ettikleri önde gelen bulut hizmetlerini kullanmalarına olanak tanıyarak şirket bütçesinde önemli bir değişiklik yaratıyor. Şirketler artık uygulamalarını herhangi bir bulut ortamında, herhangi bir taşıma ek yükü olmaksızın çalıştırmak suretiyle özel ve genel bulut kaynaklarında mükemmel dengeyi yakalayabiliyor.

Oracle, 22 Şubat 2016'da Ravello Systems'ı satın almak için bir anlaşma imzaladı.

Daha fazla bilgi için http://www.ravellosystems.com/ adresini ziyaret edin.

WHIPTAIL

Whiptail'in yaklaşık 415 Milyon dolara Cisco'ya satılması SanDisk Ventures için başarılı bir çıkış oldu. 2008 yılında kurulan WHIPTAIL, veri depolama sektörünün flash depolama aracılığıyla günümüzün küresel işletmelerine yönelik olarak daha hızlı, enerji verimliliği daha yüksek bilgi işlemi destekleyen, öncülerindendir. Şirketin sahip olduğu teknoloji, uygulama performansına önemli ölçüde ivme kazandırmakta ve bulut bilişim, sanallaştırma ve büyük verileri çalışacak duruma getiren kurumların bunlara ilişkin maliyetlerini düşürmektedir. Whippany, N.J. merkezli WHIPTAIL, Wall Street ve Fortune 500 emektarları tarafından işletilmekte ve aralarında Ignition Partners, RRE Ventures, Spring Mountain Capital ve SanDisk®'in bulunduğu yatırımcılar tarafından desteklenmektedir.

 

 

Ekip

 

René Christian Hartner

BAŞKAN YARDIMCISI, KURUMSAL IŞ GELIŞTIRME

Hartner, SanDisk'in Kurumsal Strateji ekibine Ocak 2011'de katıldı. SanDisk'in global M&A, risk sermayesi ve stratejik kurumsal iş geliştirme faaliyetlerini denetledi. SanDisk'den önce VIA optronics'in Pazarlama Kurulu Başkanı ve VIA optronics'in Kuzey Amerika ve Çin bölümlerinin Genel Müdürüydü ve şirketi tüketici elektroniği segmentinde başarıyla yönetmişti.

Münih Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin Makine Mühendisliği bölümünden Uçak Gövdesi Yapısal Tasarımı üzerine uzmanlık yaparak mezun olmuştur. MBA tahsilini ise Finans alanında Santa Clara Üniversitesi, Leavey İşletme Fakülte'sinde tamamlamıştır.

Aymerik Renard

DİREKTÖR, SANDISK VENTURES

SanDisk'e 2014'te katılan Renard şirket, veri merkezi, mobil, giyilebilir teknoloji, AR/VR, dijital medya teknolojisi ve Nesnelerin İnterneti sektörlerinde Kuzey Amerika girişim yatırımına öncülük etmektedir.

İş geliştirme ve risk sermayesi alanlarında 22 yıllık tecrübeye sahip olan Renard bunun 14 yılını Kuzey Amerika'da bulunan ve donanım, yazılım ve hizmet alanlarında tüketici ve taşıyıcı teknolojilerinin içinde bulunduğu oluşumlara yatırım yapan Orange-France Telekom Grubu'nda şirket yatırımcısı olarak ifa etmiştir.

Lisansını Bilgi İşlem & Karar Sistemleri üzerine yapan Renard, ek olarak Carnegie Mellon Üniversitesi'nde Siyaset & Yönetimi tahsili yaptı.

Amir Fridman

DİREKTÖR, KURUMSAL İŞ GELİŞTİRME

Fridman, SanDisk'in Avrupa ve İsrail'de kurumsal iş geliştirme ve girişim yatırım fırsatlarını yönetmektedir. Buna ek olarak, OEM Stratejik Pazarlama Direktörü görevini yürütmektedir. Kendisi, daha önceden Mobil BU Stratejik Pazarlama ve Ürün Yönetimi Direktörüydü. Fridman, SanDisk'e Kasım 2006'da Msystems Ltd'in satın alınmasıyla katılmıştır.

Lisansını Bar Ilan Üniversitesi, Matematik Bilgisayar Mühendisliği dalında tamamlarken MBA tahsilini Tel Aviv Üniversitesi'nde yapmıştır.

Priyanka Kamat

DİREKTÖR, KURUMSAL İŞ GELİŞTİRME

Kamat, bir yandan SanDisk'in Kuzey Amerika'daki kurumsal ve stratejik iş geliştirme fırsatlarını yaratırken bir yandan da dijital medya teknolojisi girişim yatırımı fırsatlarını geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, 2011 yılından bu yana birçok M&A ve birleşme sonrası entegrasyon faaliyetlerinde katkıda bulunan kilit isimlerden biri olmuştur. Kariyerine mühendislikle başlamış olan Kamat, ürün ve sistem geliştirme konularında güçlü geçmişe sahiptir.

Mumbai Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olan Bayan Kamat, Güney California Üniversitesi'nde Elektrik Mühendisliği mastırı yapmıştır. İşletme mastırını ise California Üniversitesi, Berkeley, Haas İşletme Fakültesi'nde tamamlamıştır.

Etkinlikler

 

SanDisk Ventures ile tanışıp, yöntemlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Ekip, tüm yıl düzenli olarak uluslararası risk sermayesi ve start-up etkinliklerine katılmaktadır.

Orange Silicon Valley’s Corporate Venture Summit
23 Haziran 2016
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Ekosistem Yatırımı için Katalizör Olarak Kurumsal Risk Sermayedarları

Axis Cap Digital
9 Haziran 2016
Paris, Fransa
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı

COMPUTEX InnoVEX
2 Haziran 2016
Taipei, Tayvan
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Risk Sermayesi ve Hızlandırıcıları - Bir Sonraki Önemli Konu

HardTalk Taipei
31 Mayıs 2016
Taipei, Tayvan
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Şömine Başında Sohbet

VentureHacked
26 Mayıs 2016
Palo Alto, California
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Yatırımcı Panel Katılımcısı

SVOD Technology Investment Conference
25-26 Mayıs 2016
Mountain View, California
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Yeni Girişimci Kısa Sunum Bilirkişisi

National Hardware Cup Finals 2016
11 Mayıs 2016
Pittsburgh, Pensilvanya, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Bilirkişi, Hardware Startup Competition

Korea Innovation Pitch Night
28 Nisan 2016
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı

Silicon Catalyst Semiconductor Startup Corporate Venture Capital Panel
20 Nisan 2016
Palo Alto, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı

Kanada Finansman Forumu 2016
22-23 Mart 2016
Vancouver, BC, Kanada
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı

SEVC/Fusion 2016
16-17 Mart 2016
Tysons Corner, VA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Alternatif Fonlama/Kitle Fonlaması

Venture Market West 2016
1-2 Mart 2016
Mountain View, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Stratejik/Kurumsal Girişim Fonlaması
Bilirkişi, Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumları

National Hardware Cup San Jose 2016
1 Mart 2016
San Jose, CA, USA
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Başarılı Bir Donanım Girişimi Nasıl Kurulur
Bilirkişi, Donanım Girişimi Kısa Sunumu

What's Hot for 2016 Mobile & IoT Investments Kurumsal Yatırımcı Paneli
22 Şubat 2016
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı

HardTalk San Francisco
28 Ocak 2016
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Şömine Başında Sohbet

Founders Space Pitch Day
23 Ekim 2015
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Bilirkişi, Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumu

Axis Ottawa
21 Ekim 2015
Ottawa, Kanada
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Global Roundtable
Bilirkişi, Mobil Yeni Girişimler için Kısa Sunum Oturumu

Corporate Venture in Brazil
19-20 Ekim 2015
Sao Paulo, Brezilya
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Yurtiçi Pazarın İçinde & ve Dışında Uluslararası Yatırım

TechMatch Slovakia
12-16 Ekim
Bratislava, Slovakya
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures 
Panel katılımcısı, Global Yenilikçilik 
Bilirkişi, Girişim Yarışması 

Smart Hardware Startups and the China Connection
6 Ekim 2015
Santa Cruz, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Donanım Girişim Trendleri

Plug and Play IoT Etkinliği
Eylül 2015
Sunnyvale, ABD
René Hartner, Başkan Yardımcısı, Kurumsal İş Geliştirme
Yeni Girişimci Kısa Sunum Bilirkişisi

ACE@Berkeley Speaker Seriesi
27 Ağustos 2015
Palo Alto, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Stratejik Teknoloji Anlaşmaları

New York Venture Summit
23-24 Haziran 2015
New York, NY, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Kurumsal Girişim Sermayesi: Bilmeniz Gerekenler

National Hardware Cup
2 Nisan 2015
San Jose, CA, USA
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Bilirkişi, Girişim Yarışması

SouthEast Venture Conference
31 Mart -1 Nisan 2015
Charlotte, NC, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Moderatör, Yatırım Eğilimleri Paneli

Israel Machine Vision Conference & Exhibition
24 Mart 2015
Tel Aviv, İsrail
Amir Fridman, Direktör, Kurumsal İş Geliştirme
Bilirkişi, Girişim Yarışması

Venture Summit West
10-11 Şubat 2015
Mountain View, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Kurumsal Girişim Fonu: Bilmeniz Gerekenler

DBF
2 Şubat 2015
Redwood Shores, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Allegis Capital'den Jean-Louis Gassée ile Şömine Başı Sohbeti

Axis Corporate Edition
15 Aralık 2014
Tel Aviv, İsrail
Amir Fridman, Direktör, Kurumsal İş Geliştirme
Panel katılımcısı, HealthTech & Nesnelerin İnterneti

GSA Israel Executive Forum
11 Kasım 2014 
Herzliya, İsrail
Amir Fridman, Direktör, Kurumsal İş Geliştirme
Toplantı Açılış Konuşması, IoT Bellek ile ilgili Zorlukların Üstesinden Gelme

Innovation Enterprise Corporate Venturing Summit
21-22 Ekim 2014
San Francisco, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Kurumsal Girişim Sermayesinin Sürdürülebilirliği
Bilirkişi, Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumu

Korean Innovation Night
25 Eylül 2014
Palo Alto, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Bilirkişi, Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumu

Venture Capital & The Internet of Things at Founders Space
24 Eylül 2014
Palo Alto, CA, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, IoT ile ilgili görüşler
Bilirkişi, Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumu

Axis Ottawa
9-10 Eylül 2014
Ottawa, Kanada
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Axis Exchange Yatırımcı Ön Planı
Bilirkişi, Mobil Yeni Girişimci Kısa Sunum Oturumu

New York Venture Summit
16-17 Haziran 2014
New York, NY, ABD
Aymerik Renard, Direktör, SanDisk Ventures
Panel katılımcısı, Kurumsal Risk Sermayeleri ve Stratejik Finansman

Küresel Anlaşma Sağlayanlar: Uygulamalı İnovasyon için Kurumsa Stratejiler
Mart 2014
New York, ABD
René Hartner, Başkan Yardımcısı, Kurumsal İş Geliştirme
Panel katılımcısı

SanDisk Risk Sermayesi İsrail Etkinliği
Kasım 2013
Hayfa, İsrail
René Hartner, Başkan Yardımcısı, Kurumsal İş Geliştirme
Açılış Konuşması