EĞİTİM ARACILIĞIYLA YAŞAMLARI DÖNÜŞTÜRME

SanDisk Burs Fonu, üniversite öğrencilerine ve üniversite lisans üstü araştırma programlarına 10.000 dolara kadar burs vermektedir. Son zamanlarda burslarımızı alanları görüntüleyin.

 

En Son Bursiyerler

 

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz, bu nedenle teşekkürler demek yerine, minnetarlığımı odaklanarak, takdir ederek ve bana hibe edilen parayla gelişerek göstereceğim. İlgi alanım elektrik mühendisliğini felçli kişilerin yeniden yürümesine yardımcı olabilecek cihazlar yaratmaya yardım etmek için kullanmak."

Miah Crockett
Sonoma State Üniversitesi
Elektrik Mühendisliği

"Şu anda Bilgisayar Bilimi ve İşletmede çift anadal yapmayı düşünüyorum. Özellikle bilgisayar destekli ilaç tasarımı ve keşfi, yapay zeka ve biyokimyayı birleştirme konularında kariyer yapmakla ilgileniyorum. Teşekkürler, SanDisk Vakfı!"

Jessica Huang
Washington Üniversitesi, St. Louis
Bilgisayar Bilimi ve İşletme

"Bursum, kendi toplumumda risk altındaki gençlere yönelik STEM ve okuma-yazma destek programlarına katılmamı ve kolejimin toplum hizmetleri organizasyonlarında gönüllü olarak görev yapmamı sağladı. Mühendislik dalında lisans üstü derecemi kazandıktan sonra, gıda patojenlerinin DNA'sını algılayan aletleri mükemmelleştirerek gıda israfını azaltmak ve gıda kalitesiyle ilgili bilgileri kaydetmek için yollar keşfetmek istiyorum."

Nia Johnson
Louisville Üniversitesi
Mühendislik

"Bir kez daha SanDisk Bursiyeri olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. Elektrik Mühendisliğinde anadal eğitimi almayı ve hızla büyüyen teknik dünyada kariyer yapmayı planlıyorum."

Dallas Schray
Harvard Üniversitesi
Elektrik Mühendisliği

"Bu onur için çok teşekkür ederim! Şu anda bir hizmet öğrenme projesinde görevliyim ve bu yıl MIT'de anadalım olarak makine mühendisliğinde ikinci sınıf öğrencisi olacağım. Gelecekte, engelli insanların yaşamlarını iyileştirecek yardımcı teknolojilerin tasarımında ve geliştirmesinde kariyer yapmak istiyorum."

Jennifer Tylock
MIT
Makine Mühendisliği

Bursiyer
Anadal
Okul
Alexis Edge Çevre Mühendisliği Michigan State Üniversitesi
Ariel Murphy Makine Mühendisliği Yale Üniversitesi
Arturo Milanes Bilgisayar Bilimi California Üniversitesi-Santa Barbara
Benjamin Williams Bilgisayar Programcılığı Stanford Üniversitesi
Brian Davenport Makine Mühendisliği Mercer Üniversitesi
Chanel Williams Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Oregon Üniversitesi
Chanelle Hunter Makine Mühendisliği Central Florida Üniversitesi
Chenrong Liu Model Tanıma ve Akıllı Sistem Xidian Üniversitesi
Dana Smith Mühendislik Rice Üniversitesi
Dylan T Bowald Mühendislik Rochester Teknoloji Üniversitesi
Fan Luo Elektronik Bilimi ve Teknoloji Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Francisco Lopez Bilgisayar Bilimi Stanford Üniversitesi
Gardy Edouard Makine Mühendisliği Rensselaer Politeknik Enstitüsü
Guomin Zhu Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Haozhe Wang Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Hector Garcia Mühendislik Güney California Üniversitesi
Jennifer Tylock Makine Mühendisliği Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
Jessica Huang Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Cornell Üniversitesi
Jianda Ge Entegre Devre Üretimi Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Jianxing Li Elektronik Bilimi ve Teknoloji Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Jinlong Wang Sinyal ve Bilgi İşleme Xidian Üniversitesi
Jonathan Montesdeoca Elektrik Mühendisliği Güney California Üniversitesi
Katherine Denner Makine Mühendisliği Princeton Üniversitesi
Kevin Chaves Fizik Stanford Üniversitesi
Khemari Howard Bilgisayar Mühendisliği Florida Teknoloji Enstitüsü
Logan Visser Makine Mühendisliği Worcester Politeknik Enstitüsü
Meiling Huang Malzeme İşleme Zhejiang Üniversitesi
Meng Wang Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Michael Gunter Bilgisayar Bilimi Eğitimi Florida State Üniversitesi
Michael Hammond Uygulamalı Matematik Pennsylvania Üniversitesi
Mikaela Coose Makine Mühendisliği Olivet Nazarene Üniversitesi
Mostafa Negm Makine Mühendisliği Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
Myles Pittman Makine Mühendisliği Georgia Teknoloji Enstitüsü
Nazira Abdelkhalek Mühendislik New York Üniversitesi Politeknik Enstitüsü
Neruth Pacheco Bilgisayar Mühendisliği San Diego State Üniversitesi
Peiyu Qiu Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Qi Sun Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Rashad Revere Makine Mühendisliği Clark Atlanta Üniversitesi
Richie Revere, Jr. Bilgisayar Mühendisliği Clark Atlanta Üniversitesi
Rico Lizbinski Bilgisayar Bilimi/Matematik Brown Üniversitesi
Rosa Trujillo Uygulamalı Matematik California Üniversitesi-Los Angeles
Shiqi Deng Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Shizhong Liu Elektromanyetik Alan ve Mikrodalga Teknolojisi Xidian Üniversitesi
Shuhong Zheng Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Sienna Creech Makine Mühendisliği Georgia Teknoloji Enstitüsü-Ana Kampüs
Tingting Yu Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Tricia Schmitz Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Kansas State Üniversitesi
Uchechukw Agwu Mühendislik Santa Clara Üniversitesi
Victor Canas Bilgisayar Bilimi Liberty Üniversitesi
Vincent Jenkins, Jr Global İşletme/Bilgisayar Bilimi Güney California Üniversitesi
Weijie Liu Entegre Devre Sistemi Tasarımı Xidian Üniversitesi
Weilong Li Model Tanıma ve Akıllı Sistem Xidian Üniversitesi
Wen Dai Yarı iletkenler Zhejiang Üniversitesi
Xiaofeng Pan Entegre Devre Üretimi Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Xing Luo Elektronik Güç ve Güç İletimi Xidian Üniversitesi
Xizhen Song Sinyal ve Bilgi İşleme Xidian Üniversitesi
Yandong Zhang Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Yangyang Zhou Elektronik Bilimi ve Teknoloji Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Ye Ma Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Yifan Chen Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Yuan Wang Malzeme Fiziği ve Kimyası Xidian Üniversitesi
Yucheng Wang Mikro Elektronik ve Katı Hal Elektroniği Xidian Üniversitesi
Yunfeng Ma Malzeme Fiziği ve Kimyası Xidian Üniversitesi
Yuyeon Lee Elektrik Mühendisliği Güney California Üniversitesi
Zhihua Sun Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Shanghai Jiao Tong Üniversitesi
Zuleyka V Guzman Bilgisayar Bilimi Southern Methodist Üniversitesi
Zuzhao Xu Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Zhejiang Üniversitesi
Bursiyer
Anadal
Okul
Aaron Holden Bilgisayar Bilimi Stanford
Abaho Katabarwa Bilgisayar Bilimi, Mek. Tasarım Mühendisliği Stanford
Abdelbagi Gieballa Makine Mühendisliği UCLA
Adam Garcia Makine Mühendisliği UCLA
Adrian Martinez Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri New Jersey Teknoloji Enstitüsü
Alessandro Sanchez Bilgisayar Bilimi Stanford
Amy Nguyen Bilgisayar Bilimi Stanford
Anthony Anderson Makine Mühendisliği UCLA
Babatunde Abu Mühendislik Duke Üniversitesi
Bradford Cherry Makine Mühendisliği UT Austin
Brianna Hibbler Makine Mühendisliği Rose-Hulman Teknoloji Enstitüsü
Brook Wander Mühendislik UCLA
Bruno Faviero Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Byron Munoz Makine Mühendisliği UCLA
Carlos Caballero Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Carolina Lopez-Trevino Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Chika Okonkwo Makine Mühendisliği Stanford Üniversitesi
Christian Mata Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Cindy Yie Bilgisayar Mühendisliği Güney California Üniversitesi
Dallas Schray Mühendislik Harvard Üniversitesi
David Dominguez Hooper Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
David Figueroa Bilgisayar Bilimi Eğitimi Texas A & M Uluslararası Üniversitesi
DeJuan Anderson Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Dwyane George Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Edgar Mendoza Makine Mühendisliği UCLA
Eley Ng Makine Mühendisliği UT Austin
Elizabeth Anderson Makine Mühendisliği UT Austin
Ender Ceylan Bilgisayar Mühendisliği Teksas Üniversitesi, Austin
Gabriella Bustamente Mühendislik UCLA
Gabrielle Badura Bilgisayar Mühendisliği Virginia Commonwealth Üniversitesi
Haleluya Chamiso Bilgisayar Mühendisliği Notre Dame Üniversitesi
Herbeth Bonilla Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Ifueko Igbinedion Bilgisayar Bilimi Stanford
Iqra Dada Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Rice Üniversitesi
Isaac Cabrera Elektrik Mühendisliği Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
Jane Chen Bilgisayar Bilimi Stanford
Jared Aguayo Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği UCLA
Jeffrey Wettstein Elektrik Mühendisliği California Üniversitesi-Berkeley
Jeremy Kaplan Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Jocelyn Kuswanto Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Jonathan Rodriguez Makine Mühendisliği UT Austin
Jorge Aguirre Jr. Bilgisayar Bilimi Stanford
Jorge Rosario Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Juan Balcazar Bilgisayar Bilimi Eğitimi Baylor Üniversitesi
Juan Morales Rodriguez Elektrik Mühendisliği UCLA
Katherine Dennington Makine Mühendisliği UT Austin
Laura Krizan Mühendislik UT Austin
Lucio Lopez Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Lynda Tang Bilgisayar Mühendisliği Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
Manuel Retana Makine Mühendisliği Nevada Üniversitesi - Reno
Michael Rodriguez Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Michelle Koziol Makine Mühendisliği UT Austin
Michelle Pan Bilgisayar Bilimi Stanford
Miles Hyman Makine Mühendisliği Harvard Üniversitesi
Natnael Getahun Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Nia Johnson Mühendislik Louisville Üniversitesi
Nicolas Bravo Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Nicolas Rodriguez Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Omotayo Olukoya Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Oscar Dorado Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Pascale Queralt Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği UT Austin
Paul Moulton Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Raymond Holden Makine Mühendisliği Brown Üniversitesi
Ricardo Cortez Makine Mühendisliği California State Politeknik Üniversitesi - Pomona
Robert Conley, Jr. Mühendislik Washington ve Lee Üniversitesi
Robert Mfon Bilgisayar Mühendisliği Drexel Üniversitesi
Rudolphe Laprade Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Sage Costa Bilgisayar Bilimi Eğitimi California State Politeknik Üniversitesi - San Luis Obispo
Salvador Perez Mühendislik UCLA
Sam Yun Bilgisayar Mühendisliği Ohio State Üniversitesi
Samantha Swartz Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Worcester Politeknik Enstitüsü
Sarah Nader Bilgisayar Bilimi Stanford
Shruti Subramanian Elektrik Mühendisliği UT Austin
Spencer Early Elektrik Mühendisliği Carnegie Mellon Üniversitesi
Spielberg Michel Bilgisayar Mühendisliği California Üniversitesi-Irvine
Stephanie Cantu Makine Mühendisliği UCLA
Steve Montes Elektrik Mühendisliği UCLA
Thomas Fogwell Elektrik Mühendisliği Virginia Politeknik Enstitüsü ve Devlet Üniversitesi
Victor Du Bilgisayar Mühendisliği Princeton Üniversitesi
Yameng Zhang Makine Mühendisliği UT Austin
Ysis Tarter Bilgisayar Mühendisliği Stanford
Bursiyer
Anadal
Okul
Alejandra Mesa Makine Mühendisliği Stanford
Alejandro Alvarado Makine Mühendisliği UCLA
Alexandra Martinez Bilgisayar Programcılığı Southern Methodist Üniversitesi
Alfredo Corrall III Yönetim Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Alicia Guzmán Endüstri Mühendisliği ve Tasarım Georgia Teknoloji Enstitüsü
Alina Nguyen Kimyasal Biyoloji UC Berkeley
Alvaro Aguilar Elektrik Mühendisliği UCLA
Amanda Aparicio Fizik MIT
Amanda Loyola Yönetim Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Amanda Stowers Lisans Üstü, Makine Mühendisliği Stanford
Ana Villa Meza Bilgisayar Mühendisliği Harvey Mudd Koleji
Anthony Vazquez Biyoloji Mühendisliği MIT
Arleigh Wiler-Martin Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Ohio State Üniversitesi-Ana Kampüs
Armando Ayala-Hurtado Bilgisayar Bilimi Stanford
Armando Monroy Biyoloji Texas Tech Üniversitesi
Ashley Gates Biyoloji Kuzey Carolina Devlet Üniversitesi, Raleigh
Aurora Garcia Kimya Mühendisliği UCLA
Bailey Moses Matematik Wingate Üniversitesi
Brian Bartholomew Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Western New England College
Brody Huval Doktora, Makine Mühendisliği Stanford
Cameron Rose Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Casey Phillips İnşaat Mühendisliği Stanford Üniversitesi
Catherine Mullings Bilgisayar ve Bilgi Bilimleri Stanford Üniversitesi
Chidubem Nwabueze Biyoloji Stony Brook Üniversitesi
Christian Londono Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi MIT
Christian Mendez Elektrik Mühendisliği UT Austin
Christina Sanon İnşaat Mühendisliği Princeton Üniversitesi
Christopher Kelly Makine Mühendisliği MIT
Christopher Miller Elektrik Mühendisliği UCLA
Cynthia Ibarra Elektrik Mühendisliği UT Austin
Darius Tolbert Biyomedikal Mühendisliği Worcester Politeknik Enstitüsü
David Vega II Makine Mühendisliği UC Berkeley
Deepa Chandhrasekhar Biyoloji Michigan Üniversitesi - Ann Arbor
Dominique Serrano Moleküler ve Hücresel Biyoloji (Plan 1) UC Berkeley
Dorsa Sadigh Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Drake Hernandez İnşaat Mühendisliği UT Austin
D'Shai Hendricks Yönetim Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Eduardo Hernandez Makine Mühendisliği UT Austin
Elise Myers Dünya, Atmosfer ve Gezegen Bilimi MIT
Ellen Chih Matematik UC Berkeley
Enrique Garcia Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Eric Carey Bilgisayar Programcılığı San Joaquin Delta College
Eric Crespo Makine Mühendisliği MIT
Ester Lomeli Malzeme Bilimi ve Mühendisliği MIT
Eugene Rohrer Biyomedikal Mühendisliği Rochester Üniversitesi
Eugenia Kim Matematik UC Berkeley
Everardo Ibarra Martinez Kimya Mühendisliği UCLA
Faique Moqeet Mikrobiyoloji/Bakteriyoloji Chicago Üniversitesi
Farzana Ansari Makine Mühendisliği UC Berkeley
Grace Tuyiringire Malzeme Bilimi ve Mühendisliği MIT
Herbert Silva Doktora, Makine Mühendisliği Stanford
James Acevedo İnşaat Mühendisliği UC Berkeley
Jared Rodriguez Kimya Mühendisliği UCLA
Jennifer Mathe Biyoloji SUNY Çevre Bilimi ve Ormancılık Koleji
Jessica Liu Bilgisayar Bilimi Stanford
Jesus Guardado Doktora, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Jimmy Lopez Mühendislik Bilimleri Programı UC Berkeley
Jonathan Romo Elektrik Mühendisliği UT Austin
Jordan Abel Biyomühendislik UCLA
Joshua Cheung Elektrik Mühendisliği Washington Üniversitesi, St. Louis
Joshua Sibblies Makine Mühendisliği MIT
Juan Avalos Uzay Mühendisliği UT Austin
Juan Yaquian Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi UC Berkeley
Julian Saucedo Elektrik Mühendisliği UT Austin
Kasey Nguyen Belirtilmemiş UC Berkeley
Kathy Bach Moleküler ve Hücresel Biyoloji (Plan 1) UC Berkeley
Kelechi Erondu Yönetim Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Lila Smith Makine Mühendisliği UC Berkeley
Linjing Chen Makine Mühendisliği Tennessee Üniversitesi
Lyna Truong Biyokimya California Üniversitesi-Los Angeles
Manuel O'Brien Makine Mühendisliği Carnegie Mellon Üniversitesi
Margarita Perez Yönetim Bilimi ve Mühendisliği Stanford
Maria Bustos Çevre Bilimleri Brown Üniversitesi
Maria Gonzalez İnşaat Mühendisliği UT Austin
Maria Martinez Matematik UC Berkeley
Mario Rodriguez Makine Mühendisliği MIT
Marium Navid Moleküler ve Hücresel Biyoloji (Plan 1) UC Berkeley
Miah Crockett Elektrik Mühendisliği Sonoma State Üniversitesi
Michael Brunson Bilgisayar Mühendisliği Güney Carolina Üniversitesi - Columbia
Nigel Stammes Biyoloji Kuzey Carolina Üniversitesi, Chapel Hill
Nolan Millet Kimya Mühendisliği UCLA
Olga Mandelshtam Matematik UC Berkeley
Omar Leyva Elektrik Mühendisliği UCLA
Parnell Rolle Biyoloji Morehouse Koleji
Patrick Webb Bilgisayar Bilimi UCLA
Poni Bepo Makine Mühendisliği Stanford
Priya Shah Biyoloji California Üniversitesi-San Diego
Quintin Johnson Oyun Tasarımı DePaul Üniversitesi
Rachel Roberts Mühendislik Rensselaer Politeknik Enstitüsü
Robert Clifford Bilgisayar Programcılığı Rochester Teknoloji Üniversitesi
Rocio Martinez İnşaat Mühendisliği UC Berkeley
Rona Cabrera Elektrik Mühendisliği/Bilgisayar Bilimleri UC Berkeley
Stephen Garza Makine Mühendisliği UT Austin
Tania DePasquale Bilgisayar Bilimi UCLA
Unyimeabasi Nwoko Kimya Mühendisliği UT Austin
Vivianne Reyes Biyoloji San Diego Üniversitesi