Rekabetin Başını Çeken Flash

SanDisk'in üretkenliğinizi ve veri merkezi yatırım getirinizi nasıl artırdığını keşfedin

BÜYÜK VERİLER

Büyük Veri analizleri, akış ile devasa bant genişliği ve kapasite gerektiren diğer uygulamalar için üstün performans, ölçeklenebilirlik ve devrim niteliğinde ekonomi.

BULUT

İnşa ettiğiniz her şeyi desteklemek için ölçeklenebilirlik, performans, yoğunluk ve güvenilirlik sağlayan flash yapı taşlarıyla bulut altyapınızın gelecekteki değişikliklerden etkilenmesini engelleyin.

VERİTABANI

Toplam taban alanını azaltırken Oracle, Microsoft SQL Server, SAP HANA, MySQL, NoSQL, Hadoop, Apache ve diğer yazılım platformlarını hızlandırın.

SANALLAŞTIRMA

Sabit sürücü tabanlı sistemlerden kaynaklanan performans sorunlarını ortadan kaldırarak sanallaştırma iş yüklerini en yüksek düzeye çıkarın, donanım ve yazılım masraflarınızı azaltın.

MİLYONLARCA SEÇENEK

Altyapı Yöntecisi Owen Morley: "İş yükümüzün çoğunu flash'a aktarmadan önce, dönen diskin yanıt süresi çok yavaş olduğu için müşteri kaybediyorduk. Artık 100 milyon profili destekleyebiliyoruz, ayrıca müşteri bağlılığının ve sayfa görüntülemelerinin büyük ölçüde arttığını gözlemledik."

PlentyOfFish SanDisk Fusion ioMemory çözümlerine yöneldi çünkü sabit sürücü tabanlı depolama sistemi müşterilerinin hızına ayak uyduramadı.

24 SAAT BOYUNCA BULUT BARINDIRMA

GleSYS, NexentaStor çözümünü içeren InfiniFlash Platformunu kullanmaya başladığında, bulut barındırma performans sorunlarını çözdü.

İnternet mühendisi Andreas Bergman "En büyük faydası gerçekten çalışması, yani sunmaya söz verdiği şeyi gerçekten sunuyor. Falkenberg'de Nexenta çözümüne geçiş yaptığımızdan beri herhangi bir kesinti yaşamadık ve "sunucum beklendiği şekilde çalışmıyor" veya "ihtiyacımız olan performansı alamıyoruz" gibi bir şikayetimiz hiç olmadı. Bu yüzden bize oldukça fazla zaman kazandırıyor" diyor.

Açıklamalar

1. Burada belirtilen performans sonuçları ve maliyet tasarrufları dahili teste ve Fusion ioMemory ürünlerinin kullanımına dayanır.  Sonuçlar ve performans, sürücü kapasitesi, sistem mimarisi ve uygulamalar dahil, yapılandırmalara ve sistemlere göre değişebilir.

İLERİYİ GÖRMEYE HAZIR MISINIZ?

Fortune 500 şirketlerinden biri veya beş kişilik yeni bir şirket olmanız fark etmez; SanDisk, altyapınızın büyük kısmını hazırlamanıza yardım edecek çözümlere sahiptir.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

Haydi Konuşalım
800 578 6007

Beklemeyin; şimdi konuşup mükemmel flash çözümünü oluşturmaya başlayalım.

Küresel İrtibat

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

SATIŞLA İLGİLİ SORULAR

Birkaç başlangıç sorusu sormaya veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir SanDisk çözümünü görüşmeye hazırsanız SanDisk satış ekibi yardım etmek için yanınızdadır.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız, başlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Satış ekibiyle hemen konuşmanız gerekiyorsa lütfen şu numarayı arayın: 800 578 6007

Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan sadece rakamları içerebilir.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanlarınızı belirtin:

Sorular veya yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

Teşekkür ederiz. İsteğiniz bize ulaştı.