Büyük Veri Çözümleri:

BÜYÜK VERİLERİ 
HIZLI VERİLERE DÖNÜŞTÜRÜN 

Büyük Verilerin gücünü SanDisk'in flash çözümleriyle açığa çıkarın

Büyük Veriler Flash'ı Çağına Hoş Geldiniz

Büyük Veriler işleri dönüştürüyor ve SanDisk de, tahmin edilir analiz, gerçek zamanlı bilgi işlemle diğer karmaşık ve zorlu iş yükleri için gereken üstün performans, hızlı ölçeklenebilirlik ve ekonomide gelişimle Büyük Verileri dönüştürüyor. Flash yalnızca depolama performansını büyük ölçüde iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda veri merkezinizin kullanımını, değerini ve yeteneklerini artırıyor. Bu yüzden flash'ın her şeyi değiştirdiğini söylüyoruz.

Flash'ın Yazılım Tarafı

SanDisk, flash'ın en iyi yönünü ortaya çıkarmak amacıyla yazılım optimizasyonunda ön sıradadır.  SanDisk, FlashSoft gibi uygulamalardan açık kaynak projelere sağladığımız katkılara kadar katı hal teknolojisinin performansını ve dönüşen ekonomisini geliştirmenizi sağlayan deneyim ve kavram zenginliği getiriyor.

InfiniFlash: Büyük Verilerin Yeni Yüzü

InfiniFlash™ sistemi, yüksek kapasiteli iş yükü taleplerini ödün vermeden belli bir ölçekte ele almak için devasa kapasite ve yüksek yoğunluk sunan yeni bir depolama platformudur.

  • Yalnızca 3U'da 512 Terabayt Flash
  • 2 Milyona Kadar IOPS ve 1 Milisaniyeden Az Gecikme Süresi
  • 8 Adede Kadar Sunucuya Bağlanın
  • Basittir

Üçüncü Bilgi İşlem Çağı

IDC, BT harcamalarının %95'inden fazlasının bulut ve dağıtılmış bilgi işleme odaklanacağını tahmin ediyor. Bilgi işlemin üçüncü çağı, hızlı bir şekilde geleneksel müşteri sunucusunun yerini alıyor. IDC analisti Eric Burgener tüm flash dizilerinin, yazılımların ve diğer teknolojilerin olasılıkları fark etmede nasıl önemli bir rol oynayacağını açıklıyor.

İLERİYİ GÖRMEYE HAZIR MISINIZ?

Fortune 500 şirketlerinden biri veya beş kişilik yeni bir şirket olmanız fark etmez; SanDisk, altyapınızın büyük kısmını hazırlamanıza yardım edecek çözümlere sahiptir.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

Haydi Konuşalım
800 578 6007

Beklemeyin; şimdi konuşup mükemmel flash çözümünü oluşturmaya başlayalım.

Küresel İrtibat

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

SATIŞLA İLGİLİ SORULAR

Birkaç başlangıç sorusu sormaya veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir SanDisk çözümünü görüşmeye hazırsanız SanDisk satış ekibi yardım etmek için yanınızdadır.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız, başlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Satış ekibiyle hemen konuşmanız gerekiyorsa lütfen şu numarayı arayın: 800 578 6007

Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan sadece rakamları içerebilir.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanlarınızı belirtin:

Sorular veya yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

Teşekkür ederiz. İsteğiniz bize ulaştı.