VIRTUALIZE YOUR DATA
FREE YOURSELF

YEDEKLERİNİZİ SON KEZ YENİLEYİN

Actifio, müşterilerin verilerini üretim uygulamalarından yakalamalarını, daha ekonomik olarak yönetmelerini ve ihtiyaç duydukları zaman ve yerde kullanmalarını sağlayan kendi basit, uygulama merkezli, SLA destekli yaklaşımına flash performansını getirmek için SanDisk'le ortak oluyor. Sonuç her türlü kullanım için, her zaman, her yerde ve daha azı karşılığında kullanılabilir olan kurumsal verilerdir. Yönetilen iki eksabayttan daha fazla uygulama verisiyle müşterilerimiz geleneksel silo haline getirilmiş veri yönetiminin bağlarından kendilerini kurtardılar.

İŞ AVANTAJLARI

Actifio kendi sunucularını ve ağlarını sanallaştırdığı gibi, dünya çapında 30'dan fazla ülkedeki yüzlerce küresel kurum müşterisinin ve hizmet sağlayıcı ortağının verilerini sanallaştırmalarına yardımcı oluyor. Actifio, maliyeti büyük ölçüde azaltırken ve BT işlemlerinin etkinliğini iyileştirirken şirketlerin tüm stratejik önceliklerini iş dayanıklılığı, çevikliği ve bulut etrafında başarmalarına yardımcı oluyor. SanDisk'in flash depolama teknolojisi alanındaki uzmanlığı, çoklu veri yönetimi uygulamaları için gereksiz fazlalıkları eleyerek ve eşi olmayan verileri hedefleyerek kopya verileri sanallaştıran Virtual Data Pipeline platformunun performansını iyileştirir ve işletme maliyetlerini azaltır.

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.