Kapsayıcı Kurumsal Depolama Çözümleri

Gelecek Nesil Depolama Teknolojisi Bulut Ortamlarında Kurumsal Uygulamalar Sağlıyor

DEPOLAMA KAYNAKLARINI ESNEK BİR ŞEKİLDE VE TALEP ÜZERİNE KONTROL EDİN VE TAHSİS EDİN

CloudByte, depolamayı verimlilik, gecikme süresi ve IOPS açılarından kapasitenin ötesinde yeniden tanımladı. Bu, doğrusal ölçeklendirme ile birlikte, parçalanmış depolama alanlarıyla karşılaştırıldığında, mevcut çözümlerle tek, genişletilebilir bir depolama alanı sağlıyor. Ayrıca, mimarinin temel bir parçasında da, sonradan düşünerek yapmak yerine etkili bir yönetimle oluşturdular. CloudByte sonuç olarak, günümüzün sanallaştırılmış veri merkezindeki binlerce uygulamanın maliyetinin karşılanmasını ve yönetilmesini oldukça kolaylaştırdı. 

İşle İlgili Avantajları

CloudByte ElastiStor Cihazlar ile SanDisk'in InfiniFlashTM depolama sistemi veya SSD'lerinin birleşimi, tam kurumsal depolama ve ağ özellikleri sağlar. CloudByte ElastiStor Cihazlar, belirli sayıda uygulamayı ve VM'yi (sanal makine) desteklemek için gereken ortamla önceden yapılandırıldıkları için depolama yönetimini kolaylaştırır. Büyük sanallaştırma ve yığın ortamları için eklentiler de dâhildir.

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.