ACCELERATE YOUR BUSINESS BY ACCELERATING DATA STORAGE

DataCore™ ve SanDisk, veri merkezi müşterilerinin SanDisk flash depolama ile veri depolama mimarilerini kusursuzca yönetmelerini, taşımalarını ve ölçeklendirmelerini sağlıyor

GENEL BULUT TEKLİFLERİNE RAKİP ÇIĞIR AÇAN EKONOMİLER

DataCore ve SanDisk, genel bulut tekliflerine rakip çığır açan ekonomiler sağlayan 1 Katmanlı veri merkezleri depolama çözümleri sunmaya kendilerini adadı. DataCore, hem hiper yakınsak hem de geleneksel depolama uygulamaları için SPC-1 testi tarafından doğrulanmış en düşük gecikme süreli depolama motorunu yarattı. Sanallaştırma, bulut, uygulama kümeleri ve genel SAN değişimi için optimize edilmiş DataCore Parallel-IO teknolojisi SanDisk'in flash sistemler, SSD'ler ve yazılım portföyünü devasa iş performans kazanımları ve görev açısından kritik ortamlar için güçlendiriyor.

İş Avantajları

Dünya çapında 30.000'den fazla üretim yeri iş açısından kritik depolama varlıklarının performanslarını, elverişliliğini ve kullanımı en üst düzeye çıkarması için DataCore'a güveniyor. DataCore ve SanDisk birlikte, veri merkezi müşterilerinin SanDisk veri merkezi flash'ı ile eski depolamalarını zahmetsizce artırırken veya değiştirirken veri depolama mimarilerini kusursuzca yönetmelerini, taşımalarını ve ölçeklendirmelerini sağlıyor. Sonuç mu? Veri merkezi müşterileri üretkenliklerini, kullanılabilirliklerini ve becerilerini daha üstün ekonomilerle artırarak daha fazla veriyi kolayca yönetebiliyor, daha kapsamlı analiz sunabiliyor ve daha fazla altyapı ile iş talebi üstlenebiliyor.

Ne söylüyorlar?

"SanDisk ve Flash eşanlamlıdır. SanDisk flash endüstrisini kalite ve performans üzerine inşa etmiştir, ayrıca günümüz piyasasındaki en geniş flash depolama seçenekleri portföyüne sahiptir. Paralel G/Ç mimarisiyle DataCore kendisini endüstrinin en iyi ekonomisiyle ultra düşük gecikme süresine sahip depolama çözümü sağlamaya adamıştır. DataCore, yenilik sağlayan ve müşterilerimiz için iş sonuçlarını önemli ölçüde iyileştiren SanDisk Technology Partner Programı aracılığıyla CompuGroup gibi bazı müşterilere kanıtlanmış çözümler sunmak konusunda oldukça heyecanlıdır."

Christian Marczinke, Başkan Yardımcısı, Küresel Çözüm Mimarisi, DataCore

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.