HYPERSCALE, SOFTWARE-DEFINED STORAGE

GELENEKSEL KURUMSAL DEPOLAMA GÜNLERİ GERİDE KALIYOR

FORMATIONONE DİNAMİK DEPOLAMA PLATFORMU DÜŞÜK TCO İLE YÜKSEK PERFORMANS SAĞLIYOR

Formation Data Systems, şirketlerin uygulamalarını ve veri merkezi altyapısını yenilerken karşı karşıya kaldıkları zorluklara hitap eden yazılım tanımlı depolamanın dönüşüm sağlayan avantajlarını fark etmelerini sağlar. FormationOne, depolamalarının ve veri yönetimi ortamının çevikliğini ve ekonomisini değiştirmek için yollar arayan Kurumsal BT, SaaS uygulama sağlayıcıları ve hizmet sağlayıcıları için inşa edilmiştir. FormationOne™ Dinamik Depolama Platformu genel bulut yaklaşımlarının çevikliğini, otomasyonunu ve sadeliğini özel veri merkezi depolamasının kontrolü ve güvenliğiyle birleştiriyor.

İş Avantajları

Formation, InfiniFlash depolama sistemi performansının bütün avantajlarından faydalanan hiper ölçekli, yazılım platformu aracılığıyla dinamik, hızla büyüyen ortamlar için çok çeşitli çözümlere sahip olan esnek depolama hizmetleri sağlıyor. SanDisk'in flash depolama teknolojisindeki uzmanlığıyla Formation, SanDisk InfiniFlash depolama sistemiyle birleştiğinde kurumsal depolama dizileriyle aynı veya daha yüksek performans sağlayan genişleyen bir mimarideki dağıtılmış x86 sunucularında çalışan FormationOne yazılımını optimize etmiştir.

Ne söylüyorlar?

"SanDisk Technology Partner Programı, ortak müşterilerimizin geniş sayıdaki veri merkezi kullanım durumlarında işbirliği yapması için Formation Data Systems'in hem teknik hem de piyasaya açılma kaynaklarına büyük ölçüde erişimini sağlar. FormationOne Dinamik Depolama Platformu ile birleşmiş olan SanDisk InfiniFlash tamamen flash depolama sistemleri, müşterilere tamamen flash dizinin performansıyla hiper ölçekli yazılım tanımlı depolama platformunun çevikliği, kontrolü ve maliyet tasarruflarını sunar."

Rick Walsworth, Pazarlama Başkan Yardımcısı, Formation Data Systems

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.