DEFINING THE FUTURE OF THE DATA CENTER

DAHA İYİ, AMACA UYGUN VERİ MERKEZİ SUNUCULARI VE DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ SAĞLIYOR

Hyve Solutions, veri merkezi müşterilerine düşük maliyetli ve gerçek iş yükleri ile veri merkezi ortamları için özel olarak yapılmış enerji tasarruflu, raf tipi sunucu ve depolama çözümleri için özelleştirilmiş flash depolama çözümleri sağlamak üzere SanDisk ile ortak oluyor. Hyve Solutions, hiper ölçekli bilgi işlem ve toplam sahip olma maliyetini yönetirken performans, yoğunluk, enerji tasarruflu ve tedarik zinciri çeşitliliği dahil depolama çözümleri için endüstri lideri bir entegratördür.

İŞ AVANTAJLARI

Hyve Solutions, veri merkezi müşterilerine yüksek yoğunluklu tamamen flash depolama sunmak için flash depolama çözümleri konusunda bir dünya lideri olan SanDisk ile ortak olmayı tercih etti. Hyve Solutions'ın veri merkezi sunucu uzmanlığıyla birleşen SanDisk flash depolamanın performans ve maliyet avantajları müşterilerinin kapasitelerini önemli ölçüde artıran yüksek performanslı veri merkezi çözümleri sağlıyor.

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.