FAST, SCALABLE STORAGE INFRASTRUCTURE

BULUT BİLİŞİM VE BÜYÜK VERİLER DAHA ETKİN, YÜKSEK YOĞUNLUKLU VE DAHA HIZLI VERİ MERKEZLERİ İHTİYACINI ORTAYA ÇIKARIYOR

SanDisk'in flash depolamasıyla birleşmiş olan Inspur'un Symphony yazılımı, geleneksel depolama donanımı satıcılarının sunduğu çözümlerden çok daha düşük bir maliyetle devasa performans kazançları sunarak veri depolama mimarilerini kusursuzca yönetmeleri ve ölçeklendirmeleri için şirketleri destekliyor. Inspur, SanDisk'in flash depolama teknolojisindeki uzmanlığı sayesinde, SanDisk'in flash sistemler portföyü, PCIe kartları ve SSD'leri kullanılan sunucularda çalışan bulut ve sanallaştırma ortamları için kendi Symphony yazılım çözümünü en iyi hâle getirdi.

İŞ AVANTAJLARI

Inspur, genel bulut, özel bulut ve karma bulutları hızlı, etkili ve daha düşük TCO ile kullanması gereken veri merkezlerine ve bulut hizmeti sağlayıcılarına güç katması için SanDisk ile ortaklık kuruyor. SanDisk'in flash depolama teknolojisindeki uzmanlığıyla Inspur, son teknoloji devasa depolama ve orta ölçekli çevrimiçi merkezi depolama çözümleri dahil bulut veri merkezi ortamları için depolama ürünlerini ve sunucusunu optimize etti.

Ne söylüyorlar?

"SanDisk-Inspur ortaklığı konusunda oldukça heyecanlıyım. SanDisk depolama teknolojisinin performans ve maliyet avantajlarıyla Inspur, en zorlu iş yüklerinin gerektirdiği performans ve güvenilirlikle etkili ve düşük maliyetli bilgisayar ve depolama çözümleri sunmaya kendini adamıştır." 

Dolly Wu, Genel Müdür, Inspur Systems

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.