VM Merkezli Çözümler BT Yönetimini ve Maliyetini Azaltır

Hiper yakınsak altyapı, bulut benzeri ekonomi ve ölçek sağlar

MAXTA HİPER YAKINSAMA SÖZÜNÜ EN YÜKSEK DÜZEYE ÇIKARIYOR

Maxta Hiper yakınsak çözümler, BT yönetimini büyük ölçüde kolaylaştırıyor ve modern sanal veri merkeziyle geleneksel depolama yöntemlerine kıyasla büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. Maxta'nın çözümleri, şirketlere standart x86 sunucularında hiper yakınsama seçeneğini, herhangi bir işlem ayırma katmanında çalışma yeteneğini ve karmaşık ve pahalı depolama dizilerine olan ihtiyacı eleyerek depolama cihazlarının her türlü birleşimini (karma veya yalnızca flash) destekleme esnekliği sunuyor.

İş Avantajları

Maxta MxSP'nin SanDisk Fusion ioMemory PCIe Uygulama Hızlandırıcıları veya SATA ve SAS SSD'ler ile birleşimi, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları karşılamak için esnek olarak ölçeklenebilen bir dizi sanallaştırılmış iş yükü için optimum performans sunarak daha az güç tüketimiyle düşük maliyetli ancak güçlü bir çözüm sağlar. 

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.