Promise Technology

Depolama sektöründe global bir lider; veri merkezi, gözetim, bulut ve zengin medya pazarları için yapılan yüksek performanslı depolama çözümlerinin önde gelen geliştiricisi.

Depolama sektöründe 25 yıllık deneyimiyle tanınan bir global lider olan Promise Technology; veri merkezi, bulut, gözetim, zengin medya pazarları ve daha fazlasını hedefleyen dikey olarak birleştirilmiş tam bir seri depolama çözümü sağlar. Promise ürünleri, Birleştirilmiş Ortak RAID Çekirdekleri, yönetim yazılımları ve benzersiz destekleriyle diğerlerinden ayrılır.

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.