REDHAT VE SANDISK ÖLÇEKLENEBİLEN PERFORMANS SAĞLIYOR

Red Hat Ceph Depolama ve InfiniFlash™ Platformu orta ve büyük ölçekli OpenStack yazılım tanımlı flash depolama için ideal çözümü sunuyor

CEPH VE OPENSTACK DEPOLAMAYI GELİŞTİRME

Red Hat, SanDisk ile iş birliği yapmaktan ve SanDisk Technology Partner Programı'nın önemli bir üyesi olarak adlandırılmaktan onur duyuyor. Şirketlerimiz hiper ölçekli, özel bulut ve diğer büyük ölçekli OpenStack ortam müşterilerine, geleneksel HDD tabanlı sistemlerle asla mümkün olmayan iş yüklerini dağıtma imkanı sunan depolama pazarını birlikte geliştirecekler.

İş Avantajları

Red Hat Ceph Depolama ve InfiniFlash tamamen flash depolamanın performans ve maliyet avantajlarıyla veri merkezi operatörleri artık ölçeklenebilen performanstan eminler."  Red Hat Ceph Depolama ve InfiniFlash'ın birleşimi HDD tabanları sistemlere rakip olan yüksek performans, petabayt ölçekli depolama kapasitesi ve çığır açan ekonomilerle güçlü bir seçenek oluşturuyor. Müşterileri, büyük ölçekli OpenStack ortamları dağıtırken daha yüksek yoğunluk ve daha iyi performans sağlayan depolamadan yararlanıyor.

Ne söylüyorlar?

"SanDisk Technology Partner Programını desteklemekten gurur duyuyoruz. Ortaklığımız, flash teknolojisinin ölçek ve performans gücünü daha önce hiç olmadığı şekilde sunmayı amaçlar. Ayrıca, ortaklığımız günümüzün geleneksel, şahsi depolama piyasasını altüst etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. SanDisk'in InfiniFlash Platformu ve Red Hat Ceph Depolaması en uygun kararlılık ve performans için birlikte test edildi, optimize edildi ve onaylandı. Bu sayede, müşterilerimiz artık türünün en iyisinden oluşan genişletilmiş portföye sahipler."

Ranga Rangachari, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür, Depolama, Red Hat

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.