BULUT VERİSİ İÇİN GÜVENLİK AĞINDAN ÖDÜN VERMEYİN

Güçlü depolamanın karmaşık olması gerekli değildir

SoftNAS, tamamen flash performanslı, devasa kapasiteli ve aşırı yoğunluklu yazılım tanımlı NAS çözümleri sağlamak için SanDisk'le ortaklık kuruyor. Ayrıca, az tedarik, sıkıştırma ve veri tekilleştirmeyle depolama etkinliğini artırıyor. SoftNAS'ta güçlü depolamanın karmaşık olmak zorunda olmadığına inanırız. İşte bu yüzden, herhangi bir BT yöneticisi veya DevOps ekibi için talep üzerine denemesi, satın alması ve kullanması kolay olan Sorunsuz Deneyim ile birlikte Oldukça Güçlü, çevik depolama sunmaya kendimizi adadık.

İş Avantajları

SoftNAS, önde gelen yazılım tanımlı NAS çözümleri sağlayıcısıdır ve genel, özel ve karma bulutların herhangi bir birleşimini kullanarak müşterilerin görev açısından kritik verilerini korur. SoftNAS, müşterilerine kurumsal sınıf veri güvenliği, koruması ile BT sistemlerini ve uygulamalarını güvenli, tahmin edilebilir ve güvenilir şekilde çalıştırmaları için gereken performansı sağlar. SoftNAS güçlü, sorunsuz veri yönetimine inanır ve her donanımla, her veri türüyle, her coğrafyada ve en popüler genel, özel ve karma bulut bilgi işlem platformları dahil her BT ortamıyla çalışır.

NE SÖYLÜYORLAR?

"Günümüzdeki şirketler yüksek performanslı uygulamaları desteklemek için esnek paylaşılan depolama seçeneklerine ihtiyaç duyuyor. SoftNAS ve SanDisk, veri tekilleştirme ve iSCSI kullanarak tam bir InfiniFlash SSD dizisinin yalnızca bir yarısında 206K IOPS'den daha fazlasını sunarak SanDisk InfiniFlash™ Platformunda kurumsal sınıf, yazılım tanımlı NAS sunar. Günümüzde bu teknoloji birleşimini kullanarak müşteriler, milyarlarca dosyayı destekleyen bütünleşmiş Active Directory entegrasyonuna sahip iSCSI, NFS, CIFS aracılığıyla erişilebilen InfiniFlash depolamanın merkezi veri tekilleştirmesiyle üstün fiyat/performans oranı elde edebilirler.

Rick Braddy, CEO ve Teknolojiden Sorumlu Başkan, SoftNAS

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.