HİPER YAKINSAK BULUTLA BULUŞUYOR

Stratoscale Symphony Ezber Bozan, Hiper Yakınsak Çözümle Veri Merkezi Deneyiminizi Yeniden Tanımlıyor

VERİ DEPOLAMAYI HIZLANDIRARAK İŞİNİZİ HIZLANDIRIN

Stratoscale ve SanDisk, özel ve herkese açık bulutların günümüzün mevcut veri merkezlerinde oluşum şeklini köklü bir şekilde dönüştürmek için ortak oldu. Altyapının yapılışını, kullanımını, yönetimini ve tüketimini yeniden tanımlayan iki şirket, müşterilere OpenStack tabanlı bulut projelerin karmaşıklığının ve maliyetinin üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor. Stratoscale, SanDisk'in flash depolama teknolojisindeki uzmanlığı sayesinde, SanDisk SSD ve flash ürünleri kullanılan sunucularda çalışan bulut ve sanallaştırma ortamları için kendi Symphony yazılım çözümünü en iyi hâle getirdi. Ortak danışma mimarileri artık HP ve Supermicro sunucu platformlarında ve daha fazlasında kullanılabilir.

İş Avantajları

SanDisk flash'ın performans ve maliyet avantajlarıyla, veri merkezi operatörleri artık bulutta ve sanallaştırma ortamlarında yüksek performanslı birincil depolama ile yerel sunucu disklerine üstünlük sağlayabilir. Stratoscale Symphony'nin yazılım tanımlı depolama çözümü ile SanDisk flash içeren bir dizi sunucu, eski maliyetli depolama cihazlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak dağıtılmış, yüksek performanslı, dayanıklı depolama katmanına anında dönüştürülebilir.

VERİ MERKEZİ
FLASH DEPOLAMA ORTAKLARI

Hemen veri merkezi flash depolama uzmanlarımızdan biriyle konuşun! SanDisk'in çok yönlü flash depolama çözümlerinin gücünü ve güvenilirliğini birleştirmek için harika bir yol bulmanıza yardımcı olalım.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

GLOBAL
İLETİŞİM

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

Sunucu Ortağı Sorguları

SanDisk, çeşitli flash depolama çözümleri için dünya lideri sunucu üreticileriyle birlikte çalışır. Doğru bilgiye ulaşmanıza yardımcı oluruz.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

TEŞEKKÜR EDERİZ!
SanDisk ile ortaklık kurmakla ilgilendiğiniz için çok memnun olduk. İsteğiniz bize ulaştı. Sizinle kısa süre içinde iletişime geçeceğiz.