Sizin Yaratıcılığınız,
Bizim Teknolojimiz

Profesyonel fotoğrafçılar, yayıncılar, görüntü yönetmenleri ve diğer medya uzmanları için en yüksek performanslı çözümlerimiz.    

YENİ BİR PERFORMANS DÜZEYİ

Dünyanın ilk CFast 2.0 bellek kartı olan SanDisk Extreme Pro, yayıncılık ve sinema sektöründe çalışanların talep ettiği RAW dosyalar ve yüksek kaliteli video çekimi için gereken hızı ve kapasiteyi sağlar. İleri düzey yazma hızları, yeni nesil profesyonel sistemlere ayak uydurmanıza yardımcı olurken; 450 MB/sn.'ye kadar olan veri aktarım hızları üretim sonrası iş akışını daha verimli hâle getirir. 

COMPACT FLASH KARTLAR

Profesyonel sınıf CompactFlash kartlar, öykü anlatımını bir üst düzeye çıkarır. Seri modda çekilen fotoğraflar ve kristal berraklığında yüksek netlikli (HD) video çekimiyle her ayrıntıyı yakalayın.

CFast 2.0

En ileri kamera üreticileriyle birlikte tasarlanan SanDisk Extreme PRO® CFast™ 2.0 bellek kartları, en zorlayıcı görevler için gereken yüksek kapasite ve aktarım hızlarının yanı sıra, kendilerinden sonra gelen kartlardan iki kat daha fazla çekim hızı (440 MB/sn.1) sağlar.

Extreme Pro

160 MB/sn.'ye1 kadar aktarım hızlarıyla Extreme Pro flash bellek kartlarında dünya liderinden2 beklediğiniz hızlı, etkili performansı sunar. Zengin UltraHD ve Full HD videolar için profesyonel düzeyde video çekimi için optimize edilmiş, 65 MB/sn.'ye1 kadar minimum sürekli yazma hızı.

Extreme

Orta ölçekli, en son teknolojili DSLR fotoğraf makineleri ve HD kameralarda kullanım için uygun olan SanDisk Extreme CompactFlash bellek, yüksek kaliteli Full HD video (1080p) kaydetme amacıyla minimum sürdürülebilir kaydetme verisi 20 MB/sn.1 sağlamak için Video Performansı Garantisi (VPG-20) özelliğine sahiptir.

SD Kartlar

DSLR fotoğraf makineniz ve yüksek çözünürlüklü kameranız, çıkarılabilir depolamada SanDisk'in sunduğu en son yeniliklerin gücünü, performansını, kapasitesini ve güvenilirliğini hak ediyor.

GELİŞTİRİLMİŞ KARTLAR

Yüksek kapasiteli depolama, hızlı art arda çekim performansı ve SanDisk Extreme PRO CompactFlash Bellek Kartı ile sinema kalitesinde videolar elde edin. Bu kart hızlı, verimli performans sağlar.

İLERİ DÜZEY KARTLAR

Orta ve en son teknolojili DSLR fotoğraf makineleri ve HD kameralarda kullanım için ideal olan SanDisk Extreme CompactFlash Bellek Kartı, hızlı hareketli fotoğraf çekimleri için birinci sınıf okuma/yazma hızları sağlıyor.

GÜNLÜK KARTLAR

Yüksek veri hızı ile güvenilir performans söz konusu olduğunda, SanDisk Ultra CompactFlash Bellek Kartı, fotoğraf makineniz, kameranız ve CompactFlash belleği destekleyen diğer cihazlarınız performansından eksiksiz bir şekilde faydalanmanızı sağlar.

Taşınabilir Cihazların
Performansı

Ekstrem spor tutkunları veya akıllı telefonlarda profesyonel ölçü sonuçları için 200 GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kart, zorlu durumlarda gereken performansın yanında 20 saate kadar Full HD video3  çekim kapasitesi sağlar. Akıllı telefonlar ve spor kameraları sürekli daha iyi hâle gelmektedir; SanDisk bellek de öyle.

"Güven hayatımda devasa bir yere sahiptir. Ekipmanıma %100 güvenmem gerekiyor"

- SanDisk Extreme Team Üyesi Elizabeth Kreutz

Açıklamalar

1. 256 GB: 160 MB/sn.'ye kadar okuma; 140 MB/sn.'ye kadar yazma hızı. 16 GB-128 GB: 160 MB/sn.'ye kadar okuma; 150 MB/sn.'ye kadar yazma hızı. Dahili test sonucudur; performans, barındırma cihazına bağlı olarak değişebilir. 1 MB = 1.000.000 bayt. X = 150 KB/sn.

2. Gartner Veri Araştırması Kimlik No. G00252212.05/15/13.

3. Tahminler; Sonuçlar ve Full HD (1920x1080) video desteği barındırma cihazına, dosya özelliklerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.

İLERİYİ GÖRMEYE HAZIR MISINIZ?

Fortune 500 şirketlerinden biri veya beş kişilik yeni bir şirket olmanız fark etmez; SanDisk, altyapınızın büyük kısmını hazırlamanıza yardım edecek çözümlere sahiptir.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

Haydi Konuşalım
800 578 6007

Beklemeyin; şimdi konuşup mükemmel flash çözümünü oluşturmaya başlayalım.

Küresel İrtibat

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.