MÜKEMMELLİĞE
ADANMIŞ

Muazzam yetenek ile birinci sınıf teknoloji
bir araya geldiğinde mükemmel şeyler olur.

 

Extreme Team Başlığı

ÖZÜNDE HİKAYE ANLATICILARI

Gerçek ilham kaynağını bulmak için, kendinizi dünyayı dolaşan SanDisk Extreme Team fotoğrafçılarının hikayelerine ve galerilerine bırakın. Bu profesyonel fotoğrafçı grubu, en iyi fotoğraf ve videolarını çekmek için herkesten daha uzaklara ve çok daha zor şartlar altında seyahat eder. Extreme Team, SanDisk'in yüksek performanslı bellek kartlarını kullanarak, dünyanın çeşitli yerlerinde patlayan volkanlar, nefes kesen ekosistemler ve ilham verici insan öyküleri gibi heyecan verici görüntüler çeker.

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

SANAT ARAÇLARI

SanDisk Extreme Team gibi, DSLR fotoğraf makineniz ve yüksek çözünürlüklü kameranız da, SanDisk'in sunduğu en son yeniliklerin gücünü, performansını, kapasitesini ve güvenilirliğini hak ediyor.
 

4K ULTRA HD VİDEO

Aksiyon Kameraları için SanDisk® microSD™  kartlar, ekstrem spor tutkunlarına ihtiyaç duydukları dayanıklı yüksek performansı ve kapasiteyi sunarak, ömürlerinde bir kez yaşayacakları maceranın, izlemek ve paylaşmak üzere daima ellerinde olmasını sağlar.

SINIRLARINIZ OLMADAN ÇEKİM YAPIN

En güçlü ve en yüksek kapasiteli SD™ UHS-I bellek kartımız DSLR, gelişmiş dijital veya HD video kameranızdan 90 MB/sn.ye kadar yazma hızları, UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ile yüksek çözünürlüklü kayıt hızı, gerçek renkler ve takılmasız video çekimi sağlar.

Performans Lideri

En ileri fotoğraf makinesi üreticileriyle birlikte tasarlanan SanDisk Extreme PRO® CFast™ 2.0 bellek kartları, en talepkar görevler için gereken yüksek kapasite ve aktarım hızlarını sağlar.

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.