Daniel Fox

SanDisk Extreme Team Üyesi

Kaşif ve hikaye anlatıcısı Daniel Fox, İnsan Ruhunu İyileştirmek İçin Doğanın Gücüne inanıyor. Daniel fotoğrafları, yazıları ve videoları aracılığıyla insanların alçak gönüllülük ve bakış açısıyla, doğal yaşamla yeniden bağ kurmasına ilham vermek için anlatım gücünü kullanıyor.

Daniel tek başına yabani hayata keşfe çıkmadığı zamanlarda, kişisel yolculuklarında insanlara rehberlik etmesi için elde ettiği sezgileri ve aldığı dersleri kullanıyor. Başarıyı seçim yapma şansınız olması, ne istediğinizi bilmeniz ve hayatınızın kontrolünü ele almanız olarak tanımlıyor.

İmkanları az olan gençleri yabani hayatla iç içe olan gençlere göndermek için para toplayan bir girişim olan W.I.L.D'ın kurucusu olan Fox aynı zamanda FUJIFILM X-Fotoğrafçısı, SanDisk Extreme Team Üyesi, Nature Valley çalışanı, Kokatat Dünya Elçisi, ve bir Aqua LungDeuter, Delorme ve Wilderness Systems Elçisidir.

Çalışmaları Outside Dergisi, Canoe Kayak Dergisi, Adventure Kayak Dergisi, Sea Kayaker Dergisi, Alaska Dergisi, The Daily Post, NY Post, The Telegraph, Marin Magazine ve daha birçok yerde yayımlandı.

 

 

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.