Fred Pompermayer

SanDisk Extreme Team Üyesi

Fred Pompermayer, Brezilya'da mimarlık diplomasıyla mezun olduktan hemen sonra odak noktasını değiştirmesi gerektiğini ve Ekstrem Aksiyon Sporlarına olan tutkusunun peşinden gitmesi gerektiğini fark etti. Fred, on yıldan uzun süredir Büyük Dalga Sörfçülerinin fotoğraflarını çekiyor. Çalışmaları dünya çapındaki ünlü dergilerin kapaklarında, kitaplarda ve reklamlarda yer aldı. Geçtiğimiz yedi yıl içinde büyük övgüler aldı ve birçok Billabong XXL Big Wave Ödülüne layık görüldü. Fred, en iyi fotoğraf ödülünü üç defa kazandı: 2009 ve 2010 yıllarında Monster Paddle Ödülü, 2013 yılında Pacific Tube Ödülü ve 2015 yılında Biggest Paddle kategorisine girmeye hak kazandı.

Fred, kameraları ve flaşları için suya dayanıklı muhafazalarını kendisi tasarlıyor ve yapıyor. Başka bir şirketin başarısızlığı sonucu ekstrem bir gezisindeki tüm çalışmalarını kaybetmiş. Artık yalnızca SanDisk Extreme Kartlarına güveniyor.

Fred sürekli eşsiz ve heyecan verici yeni mücadeleler arıyor, yaratıcı yeteneklerini Wingsuit uçuşu, dağcılık, kayak ve diğerleri gibi Ekstrem Aksiyon Sporlarını fotoğraflamak için genişletiyor.

 

 

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.