Mahryska ve Tinayums

Mahryska ve Tinayums

SanDisk Extreme Team Üyesi

"Mahryska" ve "Tinayums" olarak bilinen Mariyah ve Cristina, Dubai moda sektöründe fotoğrafçı ve web günlüğü yazarı olarak iz bırakan Dubaili bağımsız fotoğrafçılardır. Birkaç yıl önce tanıştıklarında fotoğrafçılık, güzellik ve moda için ortak bir tutkuları olduğunu keşfettiler; şimdi yan yana, güçlü bir ikili olarak birlikte çalışıyorlar.

Fotoğrafçı çift; model portföyleri, reklamcılık ve ticari işler, bir dizi moda giysi kataloğuyla hem yerel hem de uluslararası moda tasarımcıları için makaleler dâhil çok çeşitli ajanslar için farklı işler yapıyorlar. Düzenli olarak Dubai Moda Haftası, Bridal Show ve Dubai Fashion Fiesta'nın fotoğraflarını çekiyor; web günlüklerinde en son gelişmeleri ve haberleri duyurmak için düzenli olarak, şehirdeki diğer büyük moda ve güzellik etkinliklerine katılıyorlar.

Fotoğrafçılık tutkunlarıyla deneyimlerini paylaşarak ve öğreterek Filipin halkına hizmet etmek için gönüllü oldukları OPPPS (www.oppps.com) denilen Dubai merkezli kâr amacı olmayan Fotoğrafçılık Kulübünün de toplum gönüllüleridir. Çalışmalarının birçoğu sergilenmiş; OPPPS, Gulf Photo Plus ve Illustrado dergilerinde yayımlanmıştır. Ayrıca Illustrado ve IN moda dergilerine düzenli olarak fotoğraf katkısında bulunmaktadırlar.