Marcus Bell

Marcus Bell

SanDisk Extreme Team Üyesi

Marcus Bell (www.marcusbell.com), Avustralya Profesyonel Fotoğrafçılık Enstitüsü tarafından ödüllendirilmiş bir Fotoğraf Ustası ve Avustralya'nın bir numaralı fotoğrafçılık stüdyosu olan "Studio Impressions"'ın Yaratıcı Yönetmeni ve Baş Fotoğrafçısıdır. BBC Televizyonu tarafından yılın en iyi 10 Düğün Fotoğrafçısından biri seçilmiştir; 2006'da Amherst Media NY tarafından yayımlanan ve şu anda fotoğrafçılıkla ilgili kitaplar arasında ilk onda yer alan "Master's Guide to Wedding Photography (Düğün Fotoğrafçılığında Ustanın Rehberi)"'nin yazarıdır.

Marcus 2004 Yılın Uluslararası Düğün Foto Muhabiri ve 2004 Yılın Portre Foto Muhabiri ödüllerini kazandı. 2008 yılında tekrar Yılın Uluslararası Düğün Foto Muhabiri ödülünü aldı ve Foto Muhabirlik Büyük Ödülüne layık görüldü. Ayrıca, 2003 ve 2005 yıllarında olmak üzere iki kez yılın Avustralyalı düğün fotoğrafçısı seçilen ilk fotoğrafçıdır. 2008 yılında, Yılın Avustralyalı Düğün Fotoğrafçısı ödülünü üçüncü kere almıştır.

Marcus, hayatta bir kez çekilen ve ömür boyu kalan düğün fotoğraflarını yakalamak için SanDisk Extreme® bellek kartlarına güveniyor.

 

 

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.