Michael Grecco

Michael Grecco

SanDisk Extreme Team Üyesi

Michael Grecco, uluslararası çapta tanınan ödüllü bir yönetmen; ünlü portrelerinin, reklam ve yayıncılık işlerinin, özel koleksiyonların ve güzel sanatların fotoğrafçısıdır. Grecco yalnızca üstün görüntü anlayışı ve benzersiz ışıklandırma yeteneğiyle değil; şaşırtıcı ince bir farklılıkla en tanınmış yüzleri bile ilgi çekici ve taze yapan kavramsal bir değişiklik getiren, doğuştan gelen, her öznesiyle bağlanma yeteneğiyle de tanınır.

En son teknoloji ve yeniliğin en önemli noktasında Grecco yaratıcılık, fotoğrafçılık ve imzasını taşıyan ışıklandırma ve idari teknik konularında, dünya çapında uzman ve tanınmış bir sözcü olarak saygı görüyor. Hasselblad Ustası olarak aranan bir eğitmen, bilgilendirici ve pratik kazandıran atölyelerde eğitim veren ve bu atölyelere öncülük eden, dünyayı dolaşan bir gezgindir.

Ödül kazanan fotoğrafları Esquire, Time, Entertainment Weekly ve Forbes gibi dünya çapındaki dergilerde yayınlanmaktadır. SanDisk, çekim yaptığı öznelerin ifadeleri ve tavırlarındaki her inceliği yakalama hızına sahip olan güvendiği tek bellek kartı markasıdır.

 

 

Video Galerisi

Medya profesyonelleri için SanDisk Extreme PRO® SSD
Medya profesyonelleri için SanDisk Extreme PRO® SSD
Fotoğrafçı M. Grecco SanDisk® SSD'leri kullanıyor
Fotoğrafçı M. Grecco SanDisk® SSD'leri kullanıyor