Peter Eastway

Peter Eastway

SanDisk Extreme Team Üyesi

30 yıldan uzun süren fotoğrafçılık kariyerinde AIPP Grand Master of Photography unvanına sahip olan Peter Eastway (www.petereastway.com), eserlerinin tamamı için birçok ödül kazandı. Bu ödüllerden bazıları; 1996 ve 1998 yıllarında aldığı AIPP Avustralya Yılın Profesyonel Fotoğrafçısı; 1995, 1996 ve 1998 yıllarında aldığı Avustralya Yılın Manzara Fotoğrafçısı ve 2004 yılında aldığı Avustralya İllüstrasyon Fotoğrafçısı ödülleridir. Yakın zamanda, 2005 ve 2008'de, Las Vegas'taki WPPI Sergisinde Reklam Kategorisi Büyük Ödülünü; 2009'da Manzara kategorisinde birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kazandı.

Peter, profesyonel fotoğrafçılığın birçok alanında çalışmış olmasına rağmen manzara kategorisinde uzmanlaştı. Manzara çalışmalarına çok saygı duyulduğu için, Lonely Planet manzara fotoğrafçılığı üzerine uluslararası fotoğrafçılık el kitabını yazması için Peter'ı seçti.
Son on yılda, Peter'ın ödül kazanan fotoğrafları tüm dünya genelinde sergilendi. Sınırlı sayıda basımları Avustralya'da seçkin galerilerde sergilendi ve İngiltere, Kanada, Yeni Zelanda, Japonya ve ABD'deki özel koleksiyoncular tarafından alındı.

SanDisk Extreme® bellek kartları, Peter'ın hayal gücünü zorlayan manzara fotoğrafları yakalamak için güvendiği tek karttır.

 

 

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.