Scott A. Woodward

Seyahat ve Yaşam Tarzı Fotoğrafçısı

 

 

Scott A. Woodward

SanDisk Extreme Team Üyesi

Singapur kökenli Kanadalı fotoğrafçı Scott A. Woodward (www.scottawoodward.com), bu fotoğraf tarzına genç bir çocukken okuduğu kitaplardan esinlenerek "Kendi Macera Fotoğrafçılığını Seç" diyor. Scott, kelimenin tam anlamıyla ve yaratıcı bir şekilde tek bir yöne giderek fotoğrafla ilgili olağanüstü bir fırsat keşfedebilir veya diğer yöne giderek tamamen farklı bir şey bulabilir. Ona göre fotoğrafçılığın güzelliği işte bu maceradır.

Scott'ın eşsiz öyküleme fotoğraf tarzı, Luerzer's Archive'ın onu "Dünya Çapındaki En İyi 200 Reklam Fotoğrafçısından" biri olarak onurlandırmasıyla ve Nikon'un onu "Asya'nın En İyi Fotoğrafçılarından" biri olarak seçmesiyle sonuçlandı. Scott'ın seyahat röportajı ve yaşam tarzı fotoğrafçılığı National Geographic Dergisi, GEO, Condé Nast Traveller, Traveller + Leisure, VOGUE, GQ Magazine ve The New York Times'ta düzenli olarak yayımlanıyor. Google, Adidas, MasterCard, Nokia, Bacardi, Nestle ve Johnson & Johnson gibi ünlü küresel markaların uluslararası reklam kampanyalarının fotoğraflarını çekti. Scott bir Nikon Profesyonel Fotoğrafçısı ve Nikon Singapur'un elçisidir. Ayrıca Getty Images Global Assignments fotoğrafçısıdır.

Scott, profesyonel fotoğrafçılık kariyeri boyunca yalnızca SanDisk'in bellek kartlarını kullandı. SanDisk Extreme®  bellek kartlarının birinci sınıf okuma/yazma hızları ve güvenilirlikleri Scott'ın çekim tarzını tamamlamaktadır. Dünya çapındaki tüm maceralarını güvenilir bir şekilde belgelemek için yalnızca SanDisk ürünlerine güvenmektedir.

 

 

SanDisk Extreme Team ile Tanışın

Ekip üyesinin sayfasını görüntülemek için küçük resme tıklayın.

FOTOĞRAF EFSANELERİ

DOĞA VE VAHŞİ HAYAT

Manzara

Pro Video

Spor

Düğün

Moda

Gazete Fotoğrafçılığı ve Seyahat

 

 

SanDisk Ürünlerinde
En İyi Fırsatları Yakalayın

SanDisk ürünleriyle ilgili son haberlerden ve indirimlerden haberdar olmak için e-posta adresinizi aşağıya girin.

Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Bir seçenek seçmeniz gerekir.

Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz.