Hareketli Hayatınızda, anılarınız SanDisk'e emanet

Mobil cihazınızı istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir limit yok. Unutulmaz kılacağınız anlar sınırlandırılmamalı. SanDisk'in mobil bellek ürünleri ile telefonunuzdaki alanı kolaylıkla artırabilir veya telefonunuzda kolaylıkla yer açabilirsiniz. Size sadece bu anları yaratmak kalır.

  • Yüksek çözünürlüklü medya, müzik dosyaları ya da iş dosyaları ile kişisel dosyaların saklanabilmesi için yeterli kapasite.
  • WiFi, C Tipi ve hatta birden fazla konektör, dosyaları daha kolay bir şekilde karşıya yükleyebilmenizi ve hatta farklı cihazlar arasında  paylaşabilmenizi  sağlar.
  • Telefonunuz ya da tabletinizden daha fazla verim elde edin: mobil bellek, taşınabilir cihazlara bellek takviyesinde bulunabilmenizi ya da dosyaları bu cihazlardan alabilmenizi sağlar sınırlandırmalar konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

 

 

SİZE PAYLAŞIM İÇİN BİRÇOK YOL SUNUYORUZ

Herkes farklıdır. İşte bu nedenle, eksiksiz bir çözüm portföyü oluşturduk. Küçük ve hafif? Bir PC'den bir akıllı telefona dosya aktarımı yapmanızı sağlayan bir depolama alanı?  Videoları aynı anda farklı cihazlarda yayınlama? Bunların hepsi bizde.