SanDisk Clip Jam MP3 Çalar

2000 şarkıya kadar depolama

Kişisel Müziğiniz

Kompakt ve renkli Clip Jam™ dijital müzik çalarınızın klipsini takın ve istediğiniz yere götürün. Parlak bir inçlik ekran ve büyük gezinme düğmeleri, AAC dahil popüler ses biçimlerindeki dosyaları sürüklemeyi, bırakmayı ve oynatmayı kolaylaştırır. microSD™ kart yuvası4 sayesinde 18 saate2 kadar büyük müzik dosyaları ekleyin. 

Tüm Şarkılarınızı Yanınızda Taşıyın

Bu son derece küçük, takılabilir müzik çalar 8 GB3 depolama alanı sunuyor ve daha da fazla şarkı ya da sesli kitap ekleyebilmeniz için yerleşik microSD™ kart yuvasıyla4 birlikte sunuluyor.

Birçok popüler biçimdeki ses dosyalarını çalın

Clip Jam™ çalarınızda tüm müzik koleksiyonunuzu çalmakta özgürsünüz. MP3, WMA (DRM olmayan), AAC (DRM'siz iTunes) ve Audible (Sadece DRM) fark etmeksizin dinlemek istediğiniz şarkıları yalnızca sürükleyin, bırakın ve çalın. Clip Jam™ çalar, kişisel DJ'inizdir.

Tıklaması kolay düğmeler ve parlak ekran

Clip Jam™ çalar kullanıcı dostu bir gezinme özelliğiyle birlikte sunuluyor. Bir inçlik ekranı parlak ve görmesi kolay; güvenle kullanabilmeniz için düğmeler tüm parmak boyutları için yeterli büyüklüktedir. Sonuçta her zaman nerede olduğunuzu ve ne dinlediğinizi bilirsiniz.

Hepsi sesle ilgili

İşin özü, spor ayakkabılarınız kadar sık kullandığınız müzik çaların sesi mükemmel olmalıdır. Clip Jam™ çaların sesi öyledir. Sesi o kadar zengin ve derindir ki bu kadar küçük ve uygun fiyatlı olmasına şaşırırsınız.

Büyük pil, parlak renkler ve FM radyo

Clip Jam™ çalarınız, pilinizi bir defa şarj ettiğinizde 18 saate2 kadar çalar. Birçok mükemmel renk arasından bir tanesini seçmekte sorun yaşayabilirsiniz, ayrıca yerleşik FM radyo tarayıcısı ve rahat kulaklıklar dâhildir.

SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar

SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar

  • SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar SanDisk Clip Jam™ MP3 Çalar
  • Kapasite: 8 GB
  • Biçim Etkeni: MP3 Player

Video Galerisi

SanDisk Clip Jam MP3 Çalar
SanDisk Clip Jam MP3 Çalar

Şunları da Beğenebilirsiniz

SanDisk Extreme® PLUS microSDHC™/microSDXC™ UHS-I Kart

Hareketi Yakalayın

SanDisk Connect
Wireless Stick

Hareketli yaşam tarzınız için flash sürücüyü yeniden tasarladık

 
Kapasite 8 GB
Ses Biçimleri MP3, WMA (DRM OLMAYAN), AAC, WAV ve Audible (Sadece DRM)
FM Tarayıcı Evet
Pil Ömrü 18 Saate Kadar2
Bağlantı Micro USB 2.0
Ekran 0,96" Beyaz OLED (128x64 piksel)
Bellek Kartı Yuvası microSDHC™
 
Küresel

SDMX26-008G-G46K

SDMX26-008G-G46B

SDMX26-008G-G46G

SDMX26-008G-G46O

SDMX26-008G-G46P

2 YIL SINIRLI GARANTİLİDİR

2 yıl sınırlı garantilidir. Daha fazla bilgi için, Garanti ve Kullanım Kılavuzu sayfasına bakın.

Dünya Çapında SanDisk Alınabilecek Yerler

Size yakın bir mağaza bulmak için, lütfen Bölge ve Ülke seçerek başlayın.{{ resellers[selectedCountry.id][selectedType.id].length || '0' }} sonuç bulundu

Tel::
Faks:
E-posta:

AÇIKLAMALAR

1. 3,5 dakikalık şarkılara göre. Tahminler: Sonuçlar barındırma cihazına, dosya özniteliklerine ve diğer etkenlere bağlı olarak değişebilir. 

2. 128 kbps'de sürekli kayıttan MP3 oynatmaya göre. Gerçek pil ömrü ve performans kullanıma ve ayarlara göre değişebilir; pil değiştirilemez.

3. 1 GB = 1.000.000.000 bayt. Gerçek kullanıcı depolaması daha azdır.

4. Kart dahil değildir, ayrıca satılır.

5. Daha fazla bilgi için bkz. www.sandisk.com/wug.