SanDisk SSD Dizüstü Bilgisayar Yükseltme Araç Seti

SSD'nizi kolaylıkla kurmak için ihtiyacınız olan her şey

Yükseltme zamanı mı?

Eski sabit sürücünüzü çok hızlı bir SSD ile mi değiştiriyorsunuz? SanDisk® SSD Dizüstü Bilgisayar Yükseltme Araç Seti verilerinizi, uygulamalarınızı ve işletim sisteminizi kopyalamanız için kopyalama yazılımı1, adım adım talimatlar ve sürücünüzü bağlamanız için hızlı USB 3.0 - SATA kablosu2 içerir. Değişikliği yapmaya hazır olduğunuzda bu set, bunu gerçekleştirmenizi kolaylaştırır.

SSD'nizi Kolayca Kurun2

Birkaç fare tıklamasıyla mevcut sürücünüzü bağlamanıza ve kopyalamanıza yardımcı olarak adım adım basit talimatlarla işletim sisteminizi, programlarınızı ve dosyalarınızı kopyalama belirsizliğini ortadan kaldırır.

Setin İçindekiler

SanDisk SSD Dizüstü Bilgisayar Yükseltme Araç Seti, sabit sürücünüzü kolay ve hızlı bir şekilde SSD2'ye aktarmak için kopyalama yazılımı1, adım adım talimatlar ve hızlı bir USB 3.0 - SATA kablosu içerir.

Veri Taşıma İçin SATA-USB Kablosu

Set, USB 3.0 destekli sistemlerde yüksek aktarım hızları için USB 3.0-SATA kablosuyla birlikte sunulur, böylece kolay veri aktarımı için mevcut sabit sürücünüzü SSD'nize bağlayabilirsiniz.

Zahmetsiz Veri Aktarımı İçin Kopyalama Yazılımı1

SanDisk SSD Dizüstü Bilgisayar Yükseltme Araç Seti tüm verilerinizi kopyalayarak dosyaları, programları ve işletim sisteminizi mevcut sabit sürücünüzden yeni SSD2'nize otomatik olarak aktarmak için kopyalama yazılımı ile birlikte sunulur.

Uyumluluk

  • Windows® 7, Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi
  • USB 3.0 bağlantı noktası, aktarım için 2.0 bağlantı noktaları veya daha yüksek bağlantı noktasıyla geriye dönük uyumlu
  • SSD kurulumu için kullanılabilir SATA bağlantı noktası
SSD DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR YÜKSELTME ARAÇ SETİ

SSD DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR YÜKSELTME ARAÇ SETİ

  • Arabirim: USB 3.0 - SATA kablosu

Şunları da Beğenebilirsiniz:

SanDisk SSD Plus

SSD hızlarına geçin; standart sabit sürücülerden 20 kata kadar daha hızlı

SANDISK ULTRA 3D SSD

Bilgisayarınızı daha hızlı önyükleme ve yıldırım hızında oyun oynama ve grafikler için hızlandırın

PC bilgisayar uyumluluğu: Windows® 7, Windows 8, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi
Arabirim: USB 3.0 - SATA kablosu
Küresel SDSSD-UPG-G25

AÇIKLAMALAR

https://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/19869 adresinden indirmeniz gerekir. Sistem tarafından bir defa kullanılmak üzere sınırlanır.

SSD ayrı satılır.

Dünya Çapında SanDisk Alınabilecek Yerler

Size yakın bir mağaza bulmak için, lütfen Bölge ve Ülke seçerek başlayın.{{ resellers[selectedCountry.id][selectedType.id].length || '0' }} sonuç bulundu

Tel::
Faks:
E-posta: