Otomotiv SD Kartları

Uzun mesafe için yapılmış SD kartlar.

 

Otomotiv Pazarı İçin Güvenilir Çözümler

SanDisk® otomotiv depolama çözümleri, otomotiv pazarının yoğun güvenilirlik, kalite ve ısı taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir. Tüm otomotiv çözümlerimiz AEC-Q100 sertifikalıdır.

Artırılmış güç bağışıklığı, okuma yenileme, ECC, ömür uzatma ve bellek durumu monitörü, tek seferlik programlanabilir (OTP) ID, barındırma kilidi gibi "Akıllı" özellikler dâhil gelişmiş bellek yönetimi bellenimi

Dikey Olarak Entegre Bir Yaklaşım

Dünyanın en büyük elektronik şirketleri için önde gelen bir depolama çözümleri sağlayıcısı olan SanDisk, otomotiv pazarına 27 yılı aşkın süreye dayanan flash bellek uzmanlığı ve anlayışı getiriyor. Ayrıca, dikey olarak entegre edilmiş üretim ve geliştirme stratejimiz de talep ettiğiniz teknik özellikleri ve performansı karşılamak için hızlı yenilikler yapmamıza olanak tanıyor.  

Bellek Kartlarında Güvenilir Bir Marka

SanDisk taşınabilir belleği anlar. SD kart biçimini bulanlardan biriyiz. Yol koşullarına dayanacak bir kart çözümü geliştirmek için yıllara dayanan deneyimimizi sürücülerin en zorlayıcı talepleriyle birleştirdik.    

Teknik Özellikler

 
Kapasiteler1 64 GB 32 GB 16 GB 8 GB
Ardışık Okuma2 20 MB/sn.'ye kadar 20 MB/sn.'ye kadar 20 MB/sn.'ye kadar 20 MB/sn.'ye kadar
Boyutlar 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94" x 1,25" x 0,08") 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94" x 1,25" x 0,08") 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94" x 1,25" x 0,08") 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94" x 1,25" x 0,08")
Biçim Etkeni SDXC™ SDHC™ SDHC™ SDHC™

Açıklamalar

1. 1 GB = 1.000.000.000 bayt. Kullanıcının yararlandığı gerçek kapasite daha düşüktür.

2. Belirtilen hıza bağlıdır. Dahili testlere göre; performans sürücü kapasitesi, barındırma cihazı, işletim sistemi ve uygulamaya göre değişebilir. 1 MB = 1 milyon bayt.

OEM TASARIMIYLA İLGİLİ SORULAR

Birkaç başlangıç sorusu sormak veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir SanDisk çözümünü görüşmek isterseniz SanDisk satış ekibi yardım etmek için yanınızdadır.

E-POSTA
YOLUYLA

Devam edin ve sorularınızı bize iletin, size cevaplarla birlikte geri dönelim.

Küresel
İletişim

Dünya çapındaki ofislerin iletişim bilgilerine ulaşın.

OEM Tasarımıyla İlgili Sorular

Birkaç başlangıç sorusu sormaya veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş bir SanDisk çözümünü görüşmeye hazırsanız SanDisk satış ekibi yardım etmek için yanınızdadır.

Sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız, başlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Satış ekibiyle hemen konuşmanız gerekiyorsa lütfen şu numarayı arayın: 800 578 6007

Alan boş olamaz.
Alan boş olamaz.
Lütfen, geçerli bir e-posta adresi girin.
Alan sadece rakamları içerebilir.
Alan boş olamaz.

Lütfen ilgi alanınızı belirtin

Sorular veya yorumlar:

Bir seçenek seçmelisiniz.

Teşekkür ederiz. İsteğiniz bize ulaştı!